Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-16 19:04:41

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Z jaką postacią z anime się utożsamiasz

Pewnie każdy w jakimś anime widział osobę, której cechy, charakter, zachowanie w mniejszym lub większym stopniu są odzwierciedleniem naszych własnych.

Pierwszą osobą jaką bym dała, która najbardziej mnie przypomina to Lenalee z D.Gray Mana, po prostu wszystkie cechy się zgadzają. Jest jak ja bardzo opiekuńcza w stosunku do przyjaciół, przyjazna i troskliwa, może stać się bardzo emocjonalna. Ogólnie jest miła i wesoła. Pozytywanie nastawione

U mnie akurat ciężko było znaleźć osobę z którą mam więcej niż jedną cechę wspólną. Więc jeśli bym miała już wybrać taka osobę byłaby nią Kahoko Hino  z La Corda D'Oro, chyba dlatego, że jest równie zdeterminowana jak ja by osiągnąc swój cel, jej pasją jest muzyka, wydaje się być równie wrażliwa i delikatna, mimo, że posiada własne zdanie. ^^


No to tyle z mojej strony

Ostatnio edytowany przez Bay (2012-05-09 13:27:23)


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#2 2012-04-16 19:29:48

 Zoro

Bossman

Skąd: Toruń w Nowym świecie
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 180
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Death Note, One Piece
Wiek: 23

Re: Z jaką postacią z anime się utożsamiasz

Jeśli o mnie chodzi to myślę, że nie będzie zaskoczeniem jeśli na początek powiem, że utożsamiam się z Zoro z One Piece. Tak samo jak on lubię pospać - zawsze i wszędzie Również jestem nierozgarnięty i lubię wyczekiwać na to co przyniesie los zamiast tego usilnie szukać. A gdy już przychodzi co do czego to tak jak jemu często brakuje mi cierpliwości. Myślę, że w One Piece znalazłoby się sporo postaci, z którymi mam trochę wspólnego np. Shanks, ponieważ ma do większości spraw duży dystans, ale jeśli chodzi o ochronę najbliższych to staje s ię poważny. Kolejną postacią będzie Portgas D. Ace - moja dziewczyna twierdzi, że mam jego "bananowy" uśmiech i tak jak on staram się nie odpuszczać jeśli chodzi o realizowanie marzeń - a tych nigdy nie brakuje   Ale żeby nie brnąć w jedno anime to powiem, że inną postacią, z którą się utożsamiam będzie Shikamaru z Naruto i mniej więcej z tych samych powodów, które wymieniłem wyżej przy Zoro:)


"Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność - Wujaszek Ben"

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2zwihTXGC1qgn1epo1_500.gif

Offline

 

#3 2012-04-17 16:20:54

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Z jaką postacią z anime się utożsamiasz

Utożsamiam się z blond-włosym przyjacielem Keity i KissXsis. Nie pamiętam niestety jak ma na imię jest on zboczony. i to tylko ten jeden powód
Drugą osobą myślę, że jest Kakashi z Naruto. Chodzi mi tu przede wszystkim o spóźnianie się...kiedy się nie spóźniam to jestem około 15 minut przed czasem, ale gdy sie spóźniam to o 2-3 godziny
Kolejna postać to Black Star z Soul Eater. I ja i on jesteśmy dość głośni i uważamy się za najlepszych
Dalej mamy Akatsukiego z Zombie Loan. Dużo osób które to anime oglądało mówi mi że jestem do niego podobny z charakteru. Nie wiem do końca czemu ale gdy zacząłem oglądać Zombie Loan to ten charakter rzeczywiście był ździebko podobny
Dalej będzie Saeko z Highschool Of the Dead. Wiem że to laska a ja to chłop ale oboje mamy tą samą pasję - zażynanie zombie. Tylko że ona może to robić w realu a ja moge tylko w L4D 2....
No i to chyba już wszystkie

Offline

 

#4 2012-04-17 17:08:08

yoogurth

Gość

Re: Z jaką postacią z anime się utożsamiasz

Hisoka z Hunter x Hunter.
Dlaczego ? :
- mam taki sam wzrok pedobera
- przebieglosc xd
- pewnosc sb

    ^u^

 

#5 2012-04-17 20:21:22

Szajniowaty

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 34
Punktów :   

Re: Z jaką postacią z anime się utożsamiasz

Nie utożsamiam, jednakże gdybym miał dopasować do charakteru to Lelouch z Code Geass :3

Offline

 

#6 2012-04-17 21:40:38

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Z jaką postacią z anime się utożsamiasz

Mi chyba najłatwiej będzie na bazie postaci z Naruto "dopasować" mój światopogląd bo z charakterem to by było ciężko. Tak samo jak Neji Hyuuga twierdzę że geniuszem trzeba być od urodzenia a sama ciężką praca nigdy nie dorówna wrodzonemu talentowi w danej dziedzinie. Brutalne ale prawdziwe


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#7 2012-04-19 22:28:24

 Toniq

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Z jaką postacią z anime się utożsamiasz

Hm... Z charakteru jakoś nikogo do siebie nie porównywałem, natomiast Kida Masaomi z Durarara ponoć jest do mnie podobny (tak, on do mnie, bo jestem starczy niż manga, czy anime ).


http://forum.gothic.phx.pl/image.php?u=57307&type=sigpic&dateline=1330624631

Offline

 

#8 2012-05-13 08:44:06

yoogurth

Gość

Re: Z jaką postacią z anime się utożsamiasz

Porównałbym jeszcze sb z Killu'ą z HxH ale jest zbyt.... za mało się uśmiecha ..?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dolinasmoka.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl www.biotech09.pun.pl www.swiatgier.pun.pl