Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#16 2012-05-07 17:19:49

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Style ubierania, moda

Ja znam facetów co nie wyglądają jak żule, a nikt im nie mówi, ze to geje.
No ale Polska już taka jest, ze jak chłopak ubierze rurki, to połowa pomyśli, że homoseksualista.
Zazwyczaj mówią to dresy, którym się nudzi i szukają sobie ofiary do wyzwisk, by pokazać "o jacy my męscy"


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#17 2012-05-07 17:25:54

yoogurth

Gość

Re: Style ubierania, moda

no, to jest takie denerwujące -,-

 

#18 2012-05-07 18:51:42

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Style ubierania, moda

Typhus, jak można przestać być metalem?
Od trzech lat slucham ciężkiej muzyki, chodze z długimi włosami i w czarnych ciuchach. Tylko glanów jeszcze brak Dużo osób mi wmawia że to jest głupie ale ja się nie dam ! Bycie metalem jest spoko ! Szczególnie gdy znajdzie się gdzieś na mieście kumpla  podobnego do ciebie

Offline

 

#19 2012-05-07 19:20:06

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Style ubierania, moda

KingNoLife, niektórzy z tego wyrastają Albo inaczej: metalami są w głębi duszy, nie muszę tego pokazywać wyglądem zewnętrznym. Ale na przykład życia bez glanów sobie nie wyobrażam


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#20 2012-05-07 19:50:11

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Style ubierania, moda

Ja słucham różnego typu muzyki, ale nigdy nie dopasowuję się stylem, wolę zostać oryginalna Poza tym Lilith ma rację z niektórych rzeczy ludzie wyrastają, mimo, że nadal owej muzyki słuchają.


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#21 2012-05-07 20:08:41

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Style ubierania, moda

Nie bardzo rozumiem jak z tego można wyrosnąć. Ubiór mówi o nas kim jesteśmy.

Offline

 

#22 2012-05-07 21:16:05

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Style ubierania, moda

hehehe ze mną jest dokładnie tak jak napisały to nasze Panie, spokojnie to że nie mam już długich włosów, glanów, koszulek z kapelami i płaszcza nie oznacza że przestałem słuchać takiej czy innej muzyki. Tak prawdę mówiąc to znam masę osób które zarzekały się że nigdy nie przestaną być metalami i zawsze będą się ubierać made in black a teraz latają po jakich mega disco klubach lub dyskotekach


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#23 2012-05-07 22:57:23

 Zoro

Bossman

Skąd: Toruń w Nowym świecie
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 180
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Death Note, One Piece
Wiek: 23

Re: Style ubierania, moda

No ja ogólnie nie rozumiem tego przekonania, że ubiór świadczy o tym czego słuchamy, oglądamy, co jemy itp. Czyli jeśli taki metal z krwi i kości założy dresy i pójdzie pobiegać to już przez te pół godziny jest innym człowiekiem? Jeśli ktoś lubi posłuchać mocnego brzmienia, ale wygodnie mu chodzić w sandałach(nawet ze skarpetkami), krótkich spodenkach i różowej koszulce to proszę bardzo u mnie na przykład było tak, że to gusta muzyczne zmieniały się z wiekiem, ale styl ubierania zawsze pozostawał raczej bez zmian


"Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność - Wujaszek Ben"

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2zwihTXGC1qgn1epo1_500.gif

Offline

 

#24 2012-05-08 09:50:27

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Style ubierania, moda

Opowiem wam historię zasłyszana od kumpla
Otóż ten kumpel to taki słodki metal. Słodki w sensie, że niewinny wygląd, włosy tylko do ramion, albo nawet krótsze, ubiera się na czarno, ale bez glanów, łańcuchów i takich tam. A dlaczego? Bo studiuje w Radomiu. Często słyszy się opinie. że Radom nawet na ulicy ma trzy paski, bo miasto pełne dresów. Ostatnio to się zmienia, przynajmniej ja wizualnie dostrzegam różnicę

No, ale wracając do historii... Otóż ten kumpel pomimo tego, że minimalnie to jednak wyróżniał się z tumu ludzi na swoim kierunku. W Radomiu większość informatyków chodzi jednak w dresach ^^ Był tam taki jeden... Miejscowy, otaczający się radomskimi dresami, postawny, zgolony na łyso, jednym zdaniem: stereotypowy ABS z trzema paskami u boku. No i mój kumpel chciał któregoś dnia pożyczyć od niego notatki... Nie tylko ku jego zdziwieniu ABS się zgodził, ale i zaprosił go do swojego domu, bo notatek nie miał przy sobie.

No i wchodzi ten słodki metal w jego progi, spodziewając się bejsboli rozwieszonych na ścianach, skalpów metali czy inszych złowrogich rzeczy. Wchodzi do pokoju i... oniemiał. Ponoć kilka minut po prostu stał i nie wierzył. Na ścianach pana dresa było kilka plakatów: był plakat behemotha, był plakat acid drinkers, był plakat manowaru.... W czasie gdy mój kumpel nadal stał i nie wierzył pan dres zapuścił muzykę. Tadam! Z głośników podobno popłynął Vader

A jak już rzeczony metalik wyszedł z podziwu, to pan dres wręczył mu notatki z uśmiechem mówiąc: "I jak, nieźle się maskuję, co? Tylko nie mów tego nikomu z grupy."
Rzecz działa się trzy lata temu, gdy mój kumpel zaczynał studia. Nie wiem czy ów ewenement nadal się ukrywa, czy już przestał się przebierać za dresa. Ale jest żywym dowodem na to, że nie ubiór świadczy o człowieku, a wnętrze jego pokoju


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#25 2012-05-08 13:28:56

yoogurth

Gość

Re: Style ubierania, moda

wow ~~
fajna historia ;D  fajne jest mieć takie niespodzianki.

 

#26 2012-05-08 14:02:38

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Style ubierania, moda

Dla mnie to głupie się przebierać. Rozumiem, mieć inny styl, a lubić daną muzykę, ale to nie znaczy ją ukrywać Bo mimo, że jakoś metalowo nie wyglądam, to wiedzą ludzie, że słucham czasem tej muzyki
No ale historyjka ciekawa


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#27 2012-05-08 20:57:30

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Style ubierania, moda

Zoro napisał:

No ja ogólnie nie rozumiem tego przekonania, że ubiór świadczy o tym czego słuchamy, oglądamy, co jemy itp. Czyli jeśli taki metal z krwi i kości założy dresy i pójdzie pobiegać to już przez te pół godziny jest innym człowiekiem? Jeśli ktoś lubi posłuchać mocnego brzmienia, ale wygodnie mu chodzić w sandałach(nawet ze skarpetkami), krótkich spodenkach i różowej koszulce to proszę bardzo u mnie na przykład było tak, że to gusta muzyczne zmieniały się z wiekiem, ale styl ubierania zawsze pozostawał raczej bez zmian

Wiesz tutaj będę trochę bronił tego o czym piszę KingNoLife bo jak sam miałem lat 14-19 to szufladkowałem każdego pod względem ubioru z samym sobą włącznie. Baaaaa żeby było śmieszniej to i w śród ekipy metalowej był podział na tych co są prawdziwi bo słuchają tylko ciężkiego grania tzn doom, death lub black i "lujów" czyli osoby które słuchały Metalliki, Korna czy heavy a już nie daj boże Systemu bo Ci mieli publiczny lincz za słuchanie takiego "gówna".


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#28 2012-05-09 10:10:48

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Style ubierania, moda

Przeze mnie linczowani (w wyobraźni) byli tylko Ci, którzy słuchali tego "gówna", a wyglądali jak super-uber-hiper-duper-truuu-metale i tak też się zachowywali
A tak PS: Uwielbiam SoaD! Ale ja nigdy nie wyglądałam jak super-uber-hiper-duper-truuu-metal to też nie musiałam się linczować


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#29 2012-05-09 11:55:33

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Style ubierania, moda

Wiecie, na moje powinno być tak, ubieraj się jak chcesz, słuchaj czego chcesz, ale nie rób z siebie na siłę jakiegoś fana skoro nim nie jesteś.
Bo po co robić z siebie "super-uber-hiper-duper-truuu-metal" lub "super-uber-hiper-duper-truuu-rocka" skoro chcesz tylko wyglądac fajnie, a znasz raptem dwa zespoły Dla mnie to chore. Ja przyznam, słucham wszystkiego po trochu, dlatego jakoś nie zwracam uwagi czy wyglądam jak metal, czy rock, czy po prostu inaczej, noszę to, w czym mi wygodnie.
Ale znam takie osoby, co słuchają rocka, do tego japońskiego i już muszą tak wyglądać jak Ci z teledysków, a ja zostałam zlinczowana za to, że tez ich słuchałam, ba, znam duzo zespołów, ale nie chciałam się tak ubierać....i moja pewna znajoma powiedziała, że nie jestem ich fanką...no bo kurcze nie byłam, po prostu lubiłam ich słuchać Nie ogarniam takich ludzi.


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#30 2012-05-10 13:47:36

St_Ladybird

Majtek

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Style ubierania, moda

Sam ubiór jeszcze nie świadczy o tym, czego słuchamy, ale często pomaga w rozeznaniu, nieprawdaż? ;> Trampki czy adidasy są mimo wszystko jeszcze dosyć uniwersalne, ale kiedy widzę kogoś z długimi włosami, ubranego na czarno, w glanach? Raczej bliżej mu do metala niż do jakiejkolwiek innej subkultury.
Sama dosyć często chodzę w glanach, a w mojej szafie dominują różne odcienie czarnego i czerwonego. Koszulki z zespołami to też nie nowość Mimo to nie utożsamiam się z żadną subkulturą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zse-3d.pun.pl www.fs.pun.pl www.bl-abc.pun.pl www.naruto5.pun.pl www.nowytemat.pun.pl