Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-05-15 15:10:08

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Devil May Cry~

Devil May Cry opowiada historię Dantego, łowcy demonów, który za pieniądze poluje na demony i potwory różnego rodzaju. Posiada własne biuro które nazywa się wlasnie "Devil May Cry". Do wiecznie zadłużonego bohatera wpada Trish, która wygląda zupełnie jak jego zmarła matka. Dante jest bowiem Synem potężnego demona o imieniu Sparda, który sprzeciwił się królestwu demonów i stanął po stronie dobra. Trish prosi Dantego o pomoc w pokonaniu krola demonów Mundusa.

Seria gier Devil May Cry byla mi znana od bardzo dawna. Gdy w 2001 roku wyszła pierwsza część nie miałem pojęcia o istnieniu takiej gry, bo byłem jeszcze małym dzieckiem. W szóstej klasie podstawówki obejrzałem na Hyperze fragment z gry Devil May Cry 3. Wtedy o to zapragnąłem posiąść tę oto grę lecz niestety rodzice nie zgodzili się na ps2...dopiero 2 lata temu kupiłem sobie na Pc czwartą odsłonę tej gry. Epickie wykonanie tej gry zmusilo mnie do odnalezienia trzeciej części gry, także na Pc. Teraz, kiedy zamierzam w końcu uzbierac kase na Ps2 mam zamiar kupić wszystkie części tej gry.

Pierwsza część Devil May Cry ukazala się na konsolę Ps2 w 2001 roku. Do tej pory sprzedano aż cztery miliony kopii tej oto gry.
Seria Devil May cry do tej pory byla bardzo rozpoznawalnym tytułem i zyskała dużo pozytywnych opinii.
Jednak najnowsza część gry, gdzie białowłosy bohater postanowił przefarbować się na czarno zaskoczyła i zniechęciła wielu oddanych do tej pory fanów serii.
W najnowszej odsłonie ma przede wszystkim być dużo więcej kolorów. Kto grał, na pewno zauważył, że tło bylo zazwyczaj mroczne i ciemne, a w DMC 5 ma być ożywione przeróżnymi kolorami. Oczywiście jest to bardzo dobry pomysł, lecz moim zdaniem Dante powinien kupić sobie wybielacz <choć w trybie Devil trigger dante ma mieć biale włosy>.

Krótko o całym systemie:
Gra jest podzielona na poziomy na którym walczymy z przeciwnikami <niekiedy z bossami>, skaczemy po platformach i czasem rozwiązujemy zagadki.
Walutą w grze są czerwone kule. Otrzymujemy je za pokonanie przeciwników.
Poza czerwonymi kulami pojawiają się jeszcze: zielone <dodają życie>, fioletowe <powiększają pasek devill trigger>, niebieskie <powiększają pasek życia>.
Za czerwone kule możemy kupować dla Dantego nowe umiejętności. W czwartej części pojawiają się tzw. Dumne dusze które pełnią rolę waluty na kupno umiejętności.

Głównym bohaterem większości części jest Dante wspomniany we krótkim wstępie z pierwszej części gry. Posiada on charakterystyczne białe włosy oraz czerwony płaszcz. Do jego wyposażenia należy szereg przeróżnych broni lecz zawsze na samym początku są dwie najważniejsze:
Rebeliant <Rebellion> - Wielki miecz który Dante odziedziczył po swoim, wielkim demonie spardzie. Podczas każdej części gry jego miecz zmienia swój kształt.
Ebony & Ivory - Dwa szybkostrzelne pistolety, które Dante sam zaprojektował i wykonał.

W czwartej gry Dante zostaje głównym czarnym bohaterem. Na jego miejsce wskakuje Nero, wyszczekany i buntowniczy nastolatek który otrzymał przy narodzinach tzw. ramię diabła.

Moja ocena dla tej gry to 9.5/10.

Offline

 

#2 2012-06-14 19:11:50

 Radziu66

Majtek

10552842
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Devil May Cry~

Czekam na te  DMC 5 jedna z najlepszych gier  grałem w kazda czesc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilmaycry.pun.pl www.mfox.pun.pl www.rl-map-no-pvp.pun.pl www.stealthsword.pun.pl www.akilian.pun.pl