Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#16 2012-06-24 13:47:56

 Zoro

Bossman

Skąd: Toruń w Nowym świecie
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 180
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Death Note, One Piece
Wiek: 23

Re: Euro 2012

A ja tu widzę takie typowe "polskie" narzekanie. Czy to takie dziwne, że w mediach tak "trąbią" o imprezie, którą w końcu żyje cały świat, a nie tylko Europa. I nie mówię tu tylko o kibicach, którzy żyją meczami przez cały rok, bo to jest taki turniej, który wciąga również "szaraczków", którzy nie orientują się za bardzo co się dzieje na codzień w piłkarskim świecie. Szczerze? Jeśli mam do wyboru słuchać o Euro lub o typowych codziennych sprawach, że ten polityk powiedział to i to drugiemu... że służba zdrowia strajkuje, że ceny paliw idą w górę. Właśnie takimi informacjami już rzygam, a jednak nikt łaskawie nie sprawi, że nie będą o tym mówić, więc podziękuję, wybieram Euro. Taka miesięczna odskocznia od szarej codzienności nikomu nie zaszkodzi. Taka impreza zdarza się raz na 2 lata(biorąc pod uwagę również Mundial), więc naprawdę nie dziwcie się, że jest o tym tak głośno. Jeśli ktoś nie chce w tym uczestniczyć to przecież nikt go do tego nie zmusza. Co takiego fascynującego jest na codzień w mediach, że nagle zaczyna komuś przeszkadzać "boom" na Euro? Może warto postarać się dostrzec bardziej pozytywne strony takiej imprezy. Mnie chociażby cieszy, że coś połączyło chociaż na chwilę cały, a przynajmniej większość tego kłótliwego narodu
A co do meczu Polska-Czechy to zgadzam się z Laylą - pierwsza połowa(a przynajmniej pierwsze 30 min) naprawdę były bardzo dobre.

Ostatnio edytowany przez Zoro (2012-06-24 13:48:26)


"Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność - Wujaszek Ben"

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2zwihTXGC1qgn1epo1_500.gif

Offline

 

#17 2012-06-24 20:29:23

 Wishie

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 66
Punktów :   
Ulubione anime: CG, Gurren Lagann, Macross F

Re: Euro 2012

Layla napisał:

I mylisz się co do meczu Polska-Czechy, właśnie z tego powodu, że widziałas fragment. Pierwsza połowa była genialna. Mieliśmy ogromną przewagęm dopiero w drugiej zaczęliśmy się stresować tym, ze czas ucieka.

Wiem, słyszałam, że mieliśmy pełno dobrych momentów w pierwszej połowie (zaczęłam oglądać od końca I poł.), ale jednak ostatecznie nie my wygraliśmy. Może też gdyby nie nastawienie '' nie możemy zremisować tylko wygrać' też by to się potoczyło inaczej bo jak mówisz na pewno czas ich gonił.


Jednak nigdy fanem piłki nożnej nie byłam i jakoś też sympatią do Euro nie pałam i wątpię by się to zmieniło , aczkolwiek nie psuję innym zabawy ^^

Offline

 

#18 2012-06-24 23:26:51

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Euro 2012

Ale wiesz, właśnie na nich była ta presja, bo każdy mówił "ah z Czechami na bank wygrają", no i takie zakładnie z góry nic nie pomagało im. Poza tym zgadzam się z Zoro, wolę raz na dwa lata słuchać o piłce nożnej niż o głupiej i bezcelowej gadaninie o polityce. No taka prawda, sama fanką piłki nie jestem, bo mam jej w domu za dużo, ale Euro to dla coś innego.


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#19 2012-06-25 15:13:44

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Euro 2012

No to mamy już gotowe pary półfinałowe i jestem zawiedziony na maxa bo żadnych niespodzianek i mamy samych pewniaków. Liczyłem że jakiś "biedniejszy" kraj przytrze nosa tym burką z elity ale jest jak jest i nikt na to nic nie poradzi.


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#20 2012-06-25 18:02:39

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Euro 2012

Dla mnie jest niespodzianka -Włochy. Bo byłam pewna, że wejdzie Anglia, mimo, że ni kryję radości, bo właśnie za Italię trzymałam kciuki. Jakoś do nich nigdy nic nie miałam i zasłużyli na to miejsce. No ale to co zmieni? Niemcy sa w szczytowej formie i właśnie mają grać z Włochami, wynik co niektórzy zakładają z góry.
A Hiszpania kontra Portugalia? Nie lubię Portugali i jesli coś ma się dziać, to niech Hiszpania obroni tytuł ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#21 2012-06-25 18:42:54

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Euro 2012

Portugalia będzie tak biedna w meczu z Hiszpanią że głowa mała. U nich wszystkie piłki idą na CR7  a tu po przeciwnej stronie będzie masa kolegów z Realu która nie da się złapać na coś co udoskonala podczas treningów w klubie

Też bym wolał żeby niemrą makarony nosa utarły bo już im starczy tej szczytowej formy


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#22 2012-06-28 10:34:11

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Euro 2012

Ja wczorajszy mecz obejrzałam z Zoro, oczywiście był ubaw, bo nie wiedziałam, czemu tu był faul, a tam go nie było. Muszę przyznać ten sport ma głupie zasady. Co do wczorajszego meczu, to mimo porażki, to Portugalia mnie miło zaskoczyła. Nie odpuszczała przez cały mecz, no aż do dogrywki, bo tam było widać ewidentną przewagę Hiszpanów. Poza tym nie rozumiem tego głupiego odliczania kroków przez CR7 (hahaha do wczoraj nie wiedziałam kto to jest ), skoro i tak ma cela gorszego niż ja ^^ No dobra nie tak źle, ale i tak porażka jeśli o to chodzi. Chłopak super się kiwa, szybko biega, wie co i jak, ale jeśli chodzi o strzały to kiepsko. Nawet Ramos był bliżej ze swojego rzutu wolnego niż Ronaldo ^^ No i oczywiście wielkie brawa dla Ikera. Może nie był gwiazdą tego meczy, bo to przeciwnicy psuli karne, ale wybronił to, co musiał. Najbardziej mi szkoda łez na koniec meczu. A właśnie przypomniało mi się....tato Zoro mówi: "Pepe nie fauluje." A tu po chwili takie faule, że nie wiedziałam za co, naprawdę agresywny z niego zawodnik. NO i brawa dla bramkarza Portugali, nie znam go, ale nieźle grał ^^

LA VIVA ESPANIA!!!


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#23 2012-07-01 20:02:18

 Zoro

Bossman

Skąd: Toruń w Nowym świecie
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 180
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Death Note, One Piece
Wiek: 23

Re: Euro 2012

Miłe zaskoczenie jeżeli chodzi o Włochów, którzy dwoma ładnymi akcjami rozbroili w półfinale Niemców i mieli niejedną okazję, żeby ich całkowicie upokorzyć. Zdecydowanie zasłużyli sobie na finał i mam nadzieję, że nie postawią w bramce autobusu, żeby tylko Hiszpanie im nie nastrzelali. A co do samych Hiszpanów to trzeba przyznać, że mniej pewnie wkroczyli do tego finału. Można śmiało powiedzieć, że to Portugalczyki dominowali szczególnie w pierwszej części spotkania i gdyby skuteczniej wykańczali ładne akcje to Hiszpanie mogliby skończyć jak Niemcy. Ale nie ma co narzekać, w końcu mamy w finale mistrzów świata i europy i liczę na to, że w finale zarówno Włosi jak i Hiszpanie pokażą swoje wszystkie atuty


"Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność - Wujaszek Ben"

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2zwihTXGC1qgn1epo1_500.gif

Offline

 

#24 2012-07-01 23:11:40

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Euro 2012

no kurde no kurde można ale nie aż tak :/ Ten wynik jest tak mega niesprawiedliwy no kurdeeeeeee 2 do 0 by starczyło ale nie 4 :/


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#25 2012-07-02 15:06:52

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Euro 2012

Jakoś spodziewałam się, że Hiszpania obroni tytuł, walka była, mimo, że druga połowa mnie zawiodła, Włosi stracili nie z własnej winy zawodnika, no dobrze grali w mniejszym składzie, ale to powód by tak grać? Nie...jakoś Niemcy umieli grać do ostatniego gwizdka. Troszkę się Włosi przeliczyli chyba, chociaż troszkę mi ich szkoda. A ten ciemnoskóry? Na B? Ostatni gwizdek, wziął kogoś z bara i sobie poszedł wielce obrżony, no zdarza się, drugie miejsce nie jest złe ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#26 2012-07-03 19:47:07

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Euro 2012

Balotelli słynie z wybryków poza boiskiem, dosyć sławny jest, dlatego nie zdziwiła mnie jego reakcja na przegraną. Hiszpanie miło mnie zaskoczyli, ponieważ grali naprawdę świetnie, nie tak jak zawsze. To nie była ta La Furia Roja, która podaje piłki w nieskończoność. Dosłownie zmiażdżyli Włochów (a oczekiwałam naprawdę wyrównanego pojedynku). Nie ma co doszukiwać się błędów, po prostu Włosi grali gorzej niż z Niemcami, chociaż determinacja Niemców naprawdę mi zaimponowała (Neuer był przesłodki z tym wychodzeniem za połowę). Bardzo się cieszę, że Hiszpania obroniła tytuł, naprawdę lubię tę drużynę (a przede wszystkim Casillasa hihi). No nic, teraz trzeba czekać na Mistrzostwa Świata. JUŻ ZA DWA LATA POLSKA BĘDZIE MISTRZEM ŚWIATA TRALALALA~~!



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shahrukhikajol.pun.pl www.forumzswnf.pun.pl www.cs-gm.pun.pl www.podgorna.pun.pl www.tibiacity.pun.pl