Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-06-25 15:04:11

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Czasopisma związane z a&m

Jak w temacie jakie znacie, kupujecie, zbieracie, kolekcjonujecie, czytacie lub dlaczego są ich istnienie jest dla was obojętne.

Ja chciałem sprawdzić czy w erze wszechobecnego internetu sprawdzi się gazeta i z czystej ciekawości kupiłem pare sztuk trzech różnych czasopism, które były/są wydawane na naszym rynku. Pierwsze dwa wydawnictwa to Mangazyn i Kompendium Kawaii. Przy okazji ich zakupu na mojej gębce pojawił się mały uśmiech bo za obydwa odpowiedzialny był Mr Jedi którego ksywę pamiętam jeszcze za małolata gdy kupowało się CD-Action i pisał tam naprawdę świetne recki do gier Wracając do tematu obydwie pozycje to gazetki mające bagatela po 160 stron więc można przebierać w artykułach do bólu Kolejnymi czasopismami które kupiłem są Otaku tu w odróżnieniu mamy tylko kilkunasto stronicowe wydanie z artykułami i reckami animców i mang. Powiem tak jak kupowałem to byłem napalony na maxa ale muszę się przyznać że zbyt wiele się nie naczytałem :/ Jakoś już tak się przyzwyczaiłem do czytania recenzji w internecie że ciężko mi był się zmusić do czytania recek na papierze. To samo artykuły niby fajnie ale w necie mogę pod nim wrzucić coś od siebie w komentarzu a tutaj raczej się nie da :/ Niestety muszę przyznać że czasopisma jako źródło informacji dla mnie już nie ma żadnych szans w konkurencji z netem a szkoda że człowiek już tak wsiąkł w tą paskudną sieć


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#2 2012-06-25 15:09:04

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Czasopisma związane z a&m

kupiłam raptem ze dwa czy trzy numery otaku, bo miały akurat fajne artykuły i nic poza tym. Jakoś szkoda mi wydawać pieniądze na gazetkę którą rzucę zaraz w kąt. Za to regularnie kupuję jedno z czasopism muzycznych


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#3 2012-06-27 10:50:11

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Czasopisma związane z a&m

Na początku było Kawaii, ale jakoś tak zagubiło mi się gdzieś w odmętach mojego pokoju (nie mogłam go znaleźć nawet, przy remoncie), została mi jednak po nim tylko płyta. Cóż, jeszcze jak Otaku zaczynało swoją działalność, skusiłam się na kilka pierwszych numerów. Jednak, moim skromnym zdaniem, im dalej w las... no właśnie. Jakoś tak przestało mi się podobać to i owo jak i cena przestała mi odpowiadać. Zgadzam się z wypowiedzią Typhusa - niestety w internecie mamy możliwość wypowiedzenia się pod poszczególnymi recenzjami, czytając gazetę tego przywileju nie mamy. To nie tak, że zupełnie nie kupuje czasopism, bo przykładowo staram się sumiennie kolekcjonować jedną gazetę o tematyce gier, jak i kilka z zakresu jeździectwa, a do tego wolę odczekać aby cena mogła odpowiednio "spaść", bo chyba bym zbankrutowała.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#4 2012-06-27 12:26:38

yoogurth

Gość

Re: Czasopisma związane z a&m

kupuje sobie co jakis czas magazyny kyaa, otaku, arigato!. I powiem wam ,ze arigato jest najlepsze. Duzo czytania i wizualnie to super wyglada. :]

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fs.pun.pl www.umarlidlaswiata.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.zse-3d.pun.pl www.bl-abc.pun.pl