Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-06-26 16:27:49

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Grafiki dla forum

Będę tu wrzucał różne projekty banerów które chodzą mi po głowie, oczywiście wszystkie sugestie i krytyki mile widziane ;)

Motyw z Samurai Champloo ubolewam nad brakiem Mugena ale znaleźć jego dobry rysunek to tragedia a spodziewałem się że będzie ich masa :/

http://img526.imageshack.us/img526/1184/beznazwy2cssdf.jpg


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#2 2012-06-26 17:35:05

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Grafiki dla forum

Powinien być Mugen z Fuu, żebym była usatysfakcjonowana :] Ale i tak wyszedł ładnie


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#3 2012-06-26 17:44:24

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Grafiki dla forum

Wiem że aż się prosi o Mugena więc jak masz jakieś fajne rysunki z nim to wrzucaj linki a ja sobie je oblukam. Ja się zastanawiam czy nie za prosty jest ten baner i czy kolory tła nie są zbyt blade :/

PS Teraz będę siedział nad banerem z Death Nota


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#4 2012-06-26 20:35:35

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Grafiki dla forum

Nie znam anime, ale bardzo mi się podoba, chociaż sam wiesz, że czekam na Ace'a i będę Ci jęczeć nad uchem byś to zrobił ^^
Akurat kolory tła pasują tak czy owak do tego banera, więc nie wiem po co kombinować


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#5 2012-06-26 20:45:35

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Offline

 

#6 2012-06-28 10:39:27

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Grafiki dla forum

Kurcze no nie pasują mi totalnie te obrazki tzn albo styl rysunku albo zbyt małe zbliżenie na pyskacza Mugena :/ Co do tapety to przeokropna już bym wolał Fuu

Layla napisał:

Nie znam anime, ale bardzo mi się podoba, chociaż sam wiesz, że czekam na Ace'a i będę Ci jęczeć nad uchem byś to zrobił ^^
Akurat kolory tła pasują tak czy owak do tego banera, więc nie wiem po co kombinować

Ace i Ace Ci tylko w głowie w końcu ten Twój Zoro zrobi się zazdrosny Yog już zrobił banerek z Acem w roli głównej ale tak sobie pomyślałem że i ja mogę a co tam miałem pomysł żeby go „zabić” ale ciężko wyczaić fajny art z Akaniu. Postawiłem na banał czyli Ace vs Marshall efekt widać poniżej choć jak zwykle mam obawy czy barwy nie są zbyt nasycone i czy bardo widać że tło jest słabej jakości

http://img832.imageshack.us/img832/4898/opban.jpg

PS Z banerem w klimacie DN mam pewien problem bo przyznam się że nigdy tego nie czytałem i do końca nie wiem o co tam halo a znam z tej m&a tylko dwie postacie


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#7 2012-06-28 11:28:45

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Grafiki dla forum

Genialny No co, Ace to najlepsza postać w OP, nie moja wina
A baner bardzo mi się podoba ^^

W DN jest Light, L, Ryuk, Misa Misa, Near, Mello, Matt itp


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#8 2012-06-28 14:18:29

yoogurth

Gość

Re: Grafiki dla forum

mi sie tw banerki podobaja, bardzo. ^^
Ten co ja zrobilem to na szybko tylko dlatego ,ze tamten stary do layoutu nie pasowal kompletnie..
Moze jednak zmienimy ta regule ,ze oby dwa anime musza byc na banerku?? Bo wedlug mnie one piece i death note moga sie 'gryzc'  ^^''
Mam pytanko do Cb Typhus. Czy te banerki normalnie tez takie ''zwezone'' ? Czyt. Zwenrzone.

Gomene, ale jestem z fona a on nie ma
polskich znakow.

Edit: jezeli chodzi o te tlo w drugim.. Nie wyglada na malo jakosciowe   Wyglada to raczej jak by bylo specjalnie lekko zamazane po to by uwydatnic postacie  :]

Ostatnio edytowany przez yoogurth (2012-06-28 14:22:41)

 

#9 2012-06-28 16:21:16

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Grafiki dla forum


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#10 2012-06-28 16:30:52

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Grafiki dla forum

Layla napisał:

Genialny No co, Ace to najlepsza postać w OP, nie moja wina
A baner bardzo mi się podoba ^^

W DN jest Light, L, Ryuk, Misa Misa, Near, Mello, Matt itp

Mam już po jednym genialnym arcie z tym kolesiem L, Ryuk i z taką panną Misa Amane choć i tak nie wiem jak je połączyć Coś spróbuje z tym kolesiem i demonem poczarować bo rysunki pasują do siebie idealnie i oba są w klimacie "creepy".

Z OP mam dwa super arty jeden z Shanksem a drugi z Kumą który uderza tą swoją łapką aż się prosi aby po drugiej stronie był "wypłoszony" Usoppppp

yoogurth napisał:

...
Moze jednak zmienimy ta regule ,ze oby dwa anime musza byc na banerku?? Bo wedlug mnie one piece i death note moga sie 'gryzc'  ^^''
Mam pytanko do Cb Typhus. Czy te banerki normalnie tez takie ''zwezone'' ? Czyt. Zwenrzone.
...
Edit: jezeli chodzi o te tlo w drugim.. Nie wyglada na malo jakosciowe   Wyglada to raczej jak by bylo specjalnie lekko zamazane po to by uwydatnic postacie  :]

Też jestem za tym żeby na siłę nie mieszać bo ciężko kombinować zresztą jak chciałem DN i OP połączyć to aż mi się odechciało :/ Co do zwężenia to sam nie wiem bo robie wszystko tak żeby było cały czas proporcjonalne hmm a może to wina monitora bo mam taki dużyyyyy i strasznie szeroki Spoko że to tło robi takie wrażenie bo wszystkie rysunki były tak mega słabiej jakości że aż zaczynałem w siebie wątpić a dodam że jako "grafik" moja praca polega jedynie na układaniu obrazków i literek no czasem jakiś rysunek techniczny w wektorach więc takie robótki to dla mnie nowość i muszę się jeszcze sporo nauczyć :/  Jeszcze mnie pokusiło o coś takiego bo aktualnie jestem w trakcie lektury Inuyashy

http://img685.imageshack.us/img685/3595/baninu.jpg


PS Lil dostałem PLUTOOOOOOOOOOOO


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#11 2012-06-28 16:58:21

yoogurth

Gość

Re: Grafiki dla forum

banerek ladny ^^
Moze faktycznie to wina monitora.. Jak bede miec spowrotem kompa to zrobie screenshot.

 

#12 2012-06-30 11:09:17

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Grafiki dla forum

No spoko to zobaczę co się dzieje z tymi banerami :/ Wrzucę taką wersje demo która chodzi mi po głowie w klimacie Naruto. Dodam że o ile np. z OP jest masa fajnych artów tak z Narciarzem jest odwrotnie tu trafić dobry rysunek to jak jak wygrać w lotto. Kurde muszę to jeszcze bardziej dopieścić i dodać napis ale to poczekam na te ps od Ciebie. Jestem mega zadowolony z tego jak wyszło połączenie tych 3 rysunków.

http://img109.imageshack.us/img109/8995/rysunssssek1.jpg

PS Na dniach będzie po jednym banerze z DN, Hellsinga i FMA


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#13 2012-06-30 16:24:02

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Grafiki dla forum

Ogólnie Naruto mnie już znudził troszkę, ale dałes tam jedną z moich ulubionych postaci, a dokąłdnie Itachiego. Ogolnie baner zachowuje pewien mroczniejszy klimat i pasował by, gdyby tło było albo coś w ten deseń jak baner, albo pod czarne. Ale musiałby być jednolite ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#14 2012-06-30 18:04:28

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Grafiki dla forum

Mi Narciarz się przejadł po tym zebraniu tych wszystkich Kage i totalnie nie wiem co tam się teraz dzieje ale kiedyś do niego wrócę. Ogólnie miałem takie założenie żeby było mroczno i ciesze się że też ktoś to zauważył czyli zabieg mi się udał Fakt że do tła forum nie pasuje totalnie ale ciężko by mi było tak się wstrzelić pod to jedno tło z każdym banerkiem więc mam nadzieje że Yog już będzie walczył z doborem tła pod dany baner

Ostatnio edytowany przez Typhus (2012-07-01 09:37:07)


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#15 2012-06-30 18:41:11

yoogurth

Gość

Re: Grafiki dla forum

oj jezus, oł noł. - Szukanie tła na stronę to najgorsza rzecz ,która mnie w życiu spotkała. ;0
No ale zawsze spróbuje coś wykombinować ~~

Co do banerka - Ogólnie jakby zamiast Itachiego był ktoś inny to jak dla mnie najs. ^___^''
Fajnie to wykombinowałeś z tym księżycem ~~

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elzuzel.pun.pl www.megamenbajka.pun.pl www.uaniall.pun.pl www.farmacjacmumk.pun.pl www.asgdt.pun.pl