Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-02 15:34:53

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Przedstaw się!

A więc zgodnie z propozycją jednego z użytkowników forum tworzę watek w którym można przywitać się z innymi.
Dam dobry przykład jako administratorka:
Na imię mi Liliana, w skrócie Lil lub Lilith. Lat mam 22, studiuję pielęgniarstwo, pochodzę z okolic Radomia.
Mangą i anime interesuję się od niedawna, ale za to bardzo intensywnie. Oprócz mang czytam tez nałogowo książki fantasy, interesuje się grami rpg (szczególne live action) oraz muzyką potocznie określaną jako metal oraz rock.
No, to by było wszystko co wiedzieć musicie ^^


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#2 2012-04-02 19:47:09

 Zoro

Bossman

Skąd: Toruń w Nowym świecie
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 180
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Death Note, One Piece
Wiek: 23

Re: Przedstaw się!

Ahoj, jestem Zoro, mam 23 lata, mieszkam tu i tam, obecnie zarzuciłem kotwicę w Toruniu.
Ukończyłem studia informatyczne w Krakowie.
Mangą zacząłem się interesować od kiedy czytam One Piece, zresztą z anime tak samo. Lubie dobrze zjeść, słuchając przy tym dobrego rocka. Poza tym w wolnym czasie czytam książki o tematyce fantastycznej.


"Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność - Wujaszek Ben"

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2zwihTXGC1qgn1epo1_500.gif

Offline

 

#3 2012-04-02 19:56:21

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Przedstaw się!

Ohayo! Jestem Kahlan, mam 20 lat, studiuję administrację w piernikowym miasteczku. Jestem czekoholiczką,  z czego staram się wyleczyć. Moimi zainteresowaniami jest kultura japońska i egipska. Poza tym mitologia grecka i astronomia, ale nie chodzi tu o samo patrzenie w gwiazdy
Mangą i anime interesuję się od dawna, zaczęło się to w dzieciństwie, gdy leciało Sailor Moon i Dragon Ball Z ^^
Uwielbiam rocka i niektóre zespoły metalowe w tym Nightwish, lecz muzyką japońską nie gardzę
http://images.zaazu.com/img/bye-bye-male-smiley-smiley-emoticon-000291-large.gif

Ostatnio edytowany przez Kahlan (2012-04-02 19:57:21)


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#4 2012-04-02 20:50:58

Mitsurian

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 38
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Mitsurian. 22 Lata. Studiuje Mechanikę i Budowę Czołgów w Lublinie. Interesuję się mangą i anime odkąd pamiętać. Ostatnio tetryczeję ze starości. Zainteresowania to sztuki walki, rysunek(dział z twórczością na forum), fantasy, rock, metal, folk. Chce być Legendarnym.

Offline

 

#5 2012-04-02 21:01:31

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Przedstaw się!

Na dzień dobry wypadało by coś tu napisać więc nie będę zbyt oryginalny i napisze WITAM WSZYSTKICH

W klimacie a&m nie jestem jakiś wyjadaczem a raczej dość świeżą osobą bo wkręciłem się w to hmm jakieś 2 lub 3 lata temu. Zainteresowania to robienie sobie tatuaży, moja psia rodzina, komiksy wszystkiej maści od europejskiego po superhero no i o niedawna zostałem grafikiem w ekipie Comics Flying Circus gdzie zajmujemy się fanowskim tłumaczeniem komiksów


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#6 2012-04-03 21:43:31

agacia20

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

To ja też się przywitam ;D
Chyba będę tu najmłodsza bo w tym roku mam 15 lat ;D Mangą i Anime interesuję się trochę dłużej niż rok, zaczęło się od kuzynki i jakoś tak poszło ;D Oprócz M&A kocham czytać książki, szczególnie fantasy i lubię rysować ;D Muzyki słucham każdej po trochu ;D i kocham zwierzęta :3


http://img401.imageshack.us/img401/4411/sygnaxm.jpg

'Jeśli nie masz wyjścia... Zrób je!
~Edward Elric

Offline

 

#7 2012-04-04 00:57:38

Szajniowaty

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 34
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Szajniowaty z tej strony, posiadający lat 19. Z A/M nie jestem jakoś szczególnie związany, po prostu lubię. Pracuję w przemyśle gier wideo jako projektant poziomów. Bawię się również w początkującego psychoterapeutę, grafika oraz pisarza
Lubię rysować duże ilości oczów :3

Offline

 

#8 2012-04-04 09:22:04

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Przedstaw się!

Jestem ciekawa jak wygląda Twoja zabawa w początkującego psychoterapeutę


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#9 2012-04-04 11:36:38

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Przedstaw się!

Początkujący pisarz? Masz na myśli jakieś bazgroły, czy już coś poważniejszego, czego świat jeszcze nie ujrzał?


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#10 2012-04-04 16:41:20

Szajniowaty

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 34
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

@D.Lilith
Zagłębiam i niszczę ludzkie umysły, mwhahaha. A tak bardziej na poważnie, to na razie głównie teoretycznie - przeczesuję zagajniki psychologii i testując nabytą wiedzę na znajomych. Mogę też przeanalizować sen i zdiagnozować jakieś choróbsko :3

@Kahlan
I bazgroły i nie bazgroły Z jednej strony zajmuję się projektowaniem - postacie, lokacje, wydarzenia które są wykorzystywane przy różnych projektach. Jeśli chodzi o rzeczy samodzielne i "poważniejsze" to aktualnie staram się zmęczyć powieść :3

Ostatnio edytowany przez Szajniowaty (2012-04-04 16:42:17)

Offline

 

#11 2012-04-04 20:38:21

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Przedstaw się!

Powieść? No proszę ciężka sprawa, wiem coś o tym, bo próbowałam pisać, lecz nic z tego nie wyszło. Zauważyłam, że większość, mimo, ze sama pisałam, trafiała się u innych autorów i czułam jakbym plagiat robiła No ale może kiedyś wrócę do pisania. Chyba jednak wolę wiersze, łatwiej się pisze, czy to rymowane czy białe
Ale Tobie życzę powodzenia


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#12 2012-04-04 21:30:52

Szajniowaty

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 34
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Dzięki, z pewnością się przyda. (Wiersze też ujdą :3; jeśli chodzi o powieść to moje drugie "powieściowe" podejście).

I przy okazji przepraszam drogą administrację za offtop : p

Ostatnio edytowany przez Szajniowaty (2012-04-04 21:31:43)

Offline

 

#13 2012-04-05 08:35:17

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Przedstaw się!

Myślę, że w tym wątku offtop się przyda ten temat ma służyć przywitaniu i zapoznaniu się z resztą użytkowników, więc trzy czy cztery posty odnośnie zainteresowań które ktoś nowy wymienia to norma


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#14 2012-04-05 11:31:36

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Przedstaw się!

Witam Jestem KingNoLife, mam 16 lat i w tym roku dopiero idę do technikum, mieszkam w okolicach łodzi. Anime oglądałem kiedy miałem 8 lat <a mianowicie Naruto na Jetixie >. potem nie oglądałem za bardzo nic bo czasu nie było. mocniej wciągnąłem dopiero w pierwszej gimnazjum dzieki kumplowi z klasy. Zaczęło się od Bleacha, Potem Naruto Shippuuden, aż w końcu sam zacząłem znajdować nowe fajne tytuły. No i to tyle co chyba powinno was interesować no może jeszcze dodam że od dwóch lat gram na gitarze, i dodam że nie wychodzi mi to najgorzej ;D

Offline

 

#15 2012-04-05 23:55:21

 Mikkan

Kucharz Okrętowy

25386311
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Shaman King/Chrno Crusade
Ulubione anime: Baccano/Nabari no ou
Wiek: 19

Re: Przedstaw się!

Niach niach ;3
Jakże miło mi was wszystkich poznać! ^ ^ Jestem Mikkan. W sierpniu skończę dziewiętnaście lat, a już za miesiąc zdaję maturkę. Mam nadzieję, że jako tako mi pójdzie. Planuję studiować w Poznaniu, więc na wakacjach bardzo chciałabym się tam wyprowadzić, bo niezmiernie irytuje mnie gnicie w wiosce, w której przyszło mi się wychować. Co by tu jeeeszcze. Interesuję się anime teoretycznie od jakichś 6 lat, a praktycznie od 3 Bo prawdą jest, że mniej więcej, odkąd chodzę do liceum zaczęłam je regularnie oglądać. Poza tym lubię japońską prozę no i ogólnie prozę. Właściwie sama również bardzo chciałabym napisać książkę, choć uniemożliwia mi to mój słomiany zapał... Ale i tak spróbuję! Z drugiej strony, mój tok myślenia jest podobny do Kahlan. Cokolwiek bym nie napisała, mam wrażenie, że to plagiat ;C Poza tym jestem śpiochem i leniem! I tym pozytywnym akcentem zakończę swój monolog ;3


http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=astrt.jpg&res=medium
"Teraz marzenie miało się spełnić. Ktoś powiedziałby, że marzenia się spełniają, ale... To, co się spełniło, nie było już marzeniem. Rozmyło się, zatarło, straciło znaczenie, więc po co się spełniło? Żeby mi pokazać, że nie warto marzyć?"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lksszarotkauherce.pun.pl www.wwefight.pun.pl www.eurowizja.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl www.ligowcy.pun.pl