Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#16 2012-04-11 03:17:31

 Toniq

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Witam!
Kida Masaomi z tej strony A właściwie osoba podona do niego.
Jestem zbyt chudym, jak na moje 'chcenie', nastolatkiem, który od dosyć krótkiego czasu interesuje się anime (manga nie bardzo wchodzi w grę ze względu na brak takiej ilości czasu, bym mógł to spokojnie czytać).
Uwielbiam fotografię (szczególnie makro) i postanowiłem uczyć się w tym kierunku. Ponadto od dłuższego czasu piszę rapowe teksty, jednak żadnych kawałków jeszcze nie nagrywam (nie mam jak), ale pewnie kiedyć może coś tam nagram.
Ociekam optymizmem i zboczeniem, które to drugie tłumię w nowym gronie, ale z czasem ujawnia się moje prawdziwe ja.
Jestem leniwy, lubię dużo spać i jeść (mimo to jakoś niespecjalnie przybieram na wadze). Od czasu do czasu lubię też uprawiać jakiś sport, ale nie na dłuższą metę, bo mogę się szybko znudzić.
Muzyka: rap, rock, metal. Głównie to, choć nie stronię od innych gatunków.
Książki: fantastyka oraz pamiętniki ludzi z problemami (psychicznymi, z narkotykami itp.).
Filmy, Anime: Horory, Komedie, Ecchi, Fantastyka.
W parze z brakiem skromności idzie u mnie odpowiedni dystans do siebie, przez co w miarę trudno mnie zranić, a kiedy ktoś mnie obraża... Cóż... Szczególnie przytakuję i wyolbrzymiam kolejne swoje wady. Ale ręce precz od bliskich mi osób, bo rzucę się z pięściami
Tak, jak osoba powyżej: marzy mi sięnapisanie jakiejś książki, ale również mój zapał gaśnie równie szybo, co pojawia się zajawka. Próbowałem do tego podejść już kilkakrotnie.
Pozdro!


http://forum.gothic.phx.pl/image.php?u=57307&type=sigpic&dateline=1330624631

Offline

 

#17 2012-05-07 11:54:41

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Przedstaw się!

Bry, w końcu znalazłam temat i nie chcąc wyrobić sobie opinii chama i prostaka - wypada mi się przedstawić.
R - aktualnie eR - moje pseudo jest zbyt krótkie, a fora rzadko kiedy mają możliwość wpisywania w rubrykę "nick" jednej literki, co bardzo mnie boli. Ogólnie to za bardzo pisać o sobie nie lubię, toteż nadmienię tylko, że jestem studentką historii - zawsze powtarzam, że ciekawe jak długo jeszcze nią będę. M&A interesuję się od... od... od wielu lat. Na konwenty nie uczęszczam, gdyż nie przepadam za nimi, wolę oglądać/czytać w zacisznym miejscu lub z nielicznymi znajomymi. Uwielbiam grać, konsole to moja miłość tak samo jak jeździectwo. Chyba tyle na dzisiaj, i tak za dużo. Matko i córko, kiedy ja się tak ostatnio o swojej, nieciekawej zresztą, osobie rozpisałam?



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#18 2012-05-07 15:40:06

yoogurth

Gość

Re: Przedstaw się!

Witamy Jak chcesz mogę spróbować ustawić Ci w nicku samo 'R', chciałabyś ?

 

#19 2012-05-07 17:34:03

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Przedstaw się!

Łał! Jeżeli byś mógł, byłabym bardzo wdzięczna.
Dzięki!



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#20 2012-05-07 17:37:10

yoogurth

Gość

Re: Przedstaw się!

  udało mi się tylko zrobić 'R.' bo muszą być 2 znaki .. zostawić Ci tak z kropką czy chcesz z powrotem 'eR' ?

 

#21 2012-05-07 18:27:02

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Przedstaw się!

Nie, ok. Może być i kropka. W sumie nigdy na takie wyjście z tej sytuacji nie wpadłam. Dzięki raz jeszcze.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#22 2012-05-07 19:54:40

yoogurth

Gość

Re: Przedstaw się!

Proszę. Cieszę się ,że pomogłem

 

#23 2012-05-07 19:58:34

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Przedstaw się!

Studentka historii? Serio lubisz się aż tak uczyć? ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#24 2012-05-07 20:35:56

 fireman

Majtek

Skąd: B.......w
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione anime: Great Teacher Onizuka
Wiek: 19

Re: Przedstaw się!

Witam wszystkich
Mam na imię Dominik i mam już bagatela 19 lat na karku. Mieszkam w mieście uznawane za najbardziej zanieczyszczane emisją dwutlenku węgla. Anime się interesuję tak od 3 może 4 lat a tak bardziej hardcorowo to od roku ;p. Po za anime interesuję się pożarnictwem, sportem, historią II wojny światowej.


http://i206.photobucket.com/albums/bb319/undeadsurvivor/Black%20Lagoon/Cross-Counter-BlackLagoon.gif

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."

Offline

 

#25 2012-05-07 20:51:45

yoogurth

Gość

Re: Przedstaw się!

Witamy
jęzeli chodzi o miasto to miałeś na myśli Bytów ? bo się nie domyślam. Ło jezu nie sądziłem ,że napotkam tak zróżnicowaną osobę jak ty ; interesujesz się m&a, pożarnictwem, sportem i historią 2 wojny światowej O.O  Mój wujek jest strażakiem ale jakoś nigdy nie garnąłem to tego zajęcia ... oprucz zjeżdżania po tej takiej rurce ~ łuhuuuu ~

 

#26 2012-05-07 21:04:20

 fireman

Majtek

Skąd: B.......w
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione anime: Great Teacher Onizuka
Wiek: 19

Re: Przedstaw się!

Chodziło mi o Bełchatów

Tak jakoś mnie wciągnęła straż że leci mi już 8 rok ;p a ja niestety nie miałem nawet okazji jeszcze zjeżdżać po rurce


http://i206.photobucket.com/albums/bb319/undeadsurvivor/Black%20Lagoon/Cross-Counter-BlackLagoon.gif

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."

Offline

 

#27 2012-05-07 21:18:06

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Przedstaw się!

Jak to miło widzieć nowych użytkowników na naszym forum


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#28 2012-05-07 21:54:57

yoogurth

Gość

Re: Przedstaw się!

ja już zjeżdżałem na niej kilka razy <szpan>
zawsze bardzo podziwiałem strażaków.- odwaga i wgle. W 3 klasie podstawówki podajże mieliśmy wycieczkę ,w której oglądaliśmy wóź strażacki i wkładaliśmy hełmy na głowe ah, te stare czasy ..

 

#29 2012-05-07 22:01:47

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Przedstaw się!

Fireman, a jakie sporty dokładnie? bełchatów? to pewnie siatkówką co?


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#30 2012-05-07 22:09:07

 fireman

Majtek

Skąd: B.......w
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione anime: Great Teacher Onizuka
Wiek: 19

Re: Przedstaw się!

Bay no właśnie że nie wolę jak to mówi "Donald" haratać w gałę ;d

yoogurth no widzisz a ja prawie co chwilę widzę wóz strażacki marki Żuk


http://i206.photobucket.com/albums/bb319/undeadsurvivor/Black%20Lagoon/Cross-Counter-BlackLagoon.gif

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emargo-time.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.mc.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.lgkm380.pun.pl