Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#31 2012-05-07 23:18:10

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Przedstaw się!

Bay napisał:

Studentka historii? Serio lubisz się aż tak uczyć? ^^

Oczywiście, że nie. Po prostu lubię historię i chętnie zgłębiam jej tajniki. Chociaż fakt, nauki jest sporo, jednak człowiekowi nie zawsze się chce. Dlatego przed sesją jest kompletna tragedia i rwanie włosów. Daty datami, ale czasami można się naprawdę ciekawych rzeczy dowiedzieć.

fireman napisał:

Po za anime interesuję się pożarnictwem

O widzisz, ciekawe zainteresowanie. Ja jakbym mieszkała gdzieś indziej, chętnie dołączyłabym do jakiejś OSP. Zawsze zazdrościłam tego kumplom.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#32 2012-05-07 23:25:12

 fireman

Majtek

Skąd: B.......w
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione anime: Great Teacher Onizuka
Wiek: 19

Re: Przedstaw się!

R. a co u Ciebie nie ma żadnej jednostki OSP w pobliżu ?

Ja mieszkam w Bełchatowie a druhem jestem oddalonej 7 km Niedyszynie


http://i206.photobucket.com/albums/bb319/undeadsurvivor/Black%20Lagoon/Cross-Counter-BlackLagoon.gif

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."

Offline

 

#33 2012-05-07 23:31:39

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Przedstaw się!

Niestety mieszkam na obrzeżach dosyć sporawego miasta, także w pobliżu nie ma takiej możliwości. Jedynie 25km dalej, no ale na dojeżdżanie nie miałabym niestety czasu.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#34 2012-05-08 01:31:11

 Observer

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk, AirGear
Ulubione anime: B/N/K-gatari, EF
Wiek: 22

Re: Przedstaw się!

Szalom! Czas na moje króciutkie intro.
Jestem Observer, zawodowy leń i nierób. Moją pasją jest robienie różnych rzeczy na opak.
Jeśli akurat przypadkiem nie oddaję się powyższym to: studiuję budownictwo w jednym takim złym mieście, czytam książki (SF, Fantasy przede wszystkim), oraz - tu niespodzianka - niszczę wzrok przy M&A. Niekiedy oddaję się również szponom straszliwego nałogu jakim jest strzelenie sobie piwka lub dwóch w trakcie posiadówy w jakimś doborowym towarzystwie.
Co prawda naturalny czas mojego grasowania to godziny popółnocne, jednakże pewne potępione dusze zarządziły w dniu jutrzejszym nieludzką godzinę pobudki, tak więc akcje swe dzisiaj zakończę na tym oto poście. Inszych objawów aktywności oczekujcie na dniach.
Do czasu więc!


„Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.”  T.P.

Offline

 

#35 2012-05-08 21:03:11

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Przedstaw się!

Observer napisał:

Szalom! Czas na moje króciutkie intro.
Jestem Observer, zawodowy leń i nierób. Moją pasją jest robienie różnych rzeczy na opak.
Jeśli akurat przypadkiem nie oddaję się powyższym to: studiuję budownictwo w jednym takim złym mieście, czytam książki (SF, Fantasy przede wszystkim), oraz - tu niespodzianka - niszczę wzrok przy M&A. Niekiedy oddaję się również szponom straszliwego nałogu jakim jest strzelenie sobie piwka lub dwóch w trakcie posiadówy w jakimś doborowym towarzystwie.
Co prawda naturalny czas mojego grasowania to godziny popółnocne, jednakże pewne potępione dusze zarządziły w dniu jutrzejszym nieludzką godzinę pobudki, tak więc akcje swe dzisiaj zakończę na tym oto poście. Inszych objawów aktywności oczekujcie na dniach.
Do czasu więc!

Niech Ci będzie i "szalom" swoją drogą ten wyraz zawsze mi się kojarzy z utworem 2TM2,3.


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#36 2012-05-10 13:28:58

St_Ladybird

Majtek

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Witam.
Nie jestem zbyt dobra w pisaniu o sobie, więc krótko: mam 17 lat, a mangą i animę interesuję się od gimnazjum, jednak ostatnio mój entuzjazm w tym kierunku nieco osłabł, dlatego też zarejestrowałam się na tym forum. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą moja zapomniana nieco "pasja" wróci do łask ;> Jakiś czas temu pod wpływem mangi i anime trenowałam karate, jednak niestety musiałam zrezygnować... Oprócz tego standardowo: uwielbiam oglądać filmy (zwłaszcza Allena), słuchać muzyki (rock/metal, klasyka), czytać (Pratchett moja miłość), jednak od dwóch lat szkoła skutecznie uniemożliwia mi poświęcenie chociażby odrobiny czasu na rozkoszowanie się wyżej wymienionymi dobrami kultury.
Pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#37 2012-05-10 18:20:46

yoogurth

Gość

Re: Przedstaw się!

Witamy, nową mangową duszyczkę

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asgdt.pun.pl www.c47.pun.pl www.farmacjacmumk.pun.pl www.elzuzel.pun.pl www.uaniall.pun.pl