Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-03 13:59:34

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Mars

Manga warta uwagi, nie do końca jest to romansidło, może inaczej, nie tylko na tym manga się skupia. Występują też problemy głównych bohaterów z którymi muszą się zmagać na co dzień, i to nie są problemy zwykłych nastolatków. A jednak, coś połączyło najpopularniejszego chłopaka ze szkoły z cichą myszką.
Zauważyłam, ze dużo osób czyta Marsa, i nawet mają dobre zdanie o nim. Ale czy skusili się na serial Tajwański?
Ja też na początku nie byłam, co do tego przekonana, bo język troszkę irytował. Główna bohaterka nie była blondynką (bo rzadko na Tajwanie takie są ) i parę innych rzeczy było nie dopracowywanych, ale ogólna ocena nie byłaby zła. Bardzo spodobała mi się czołówka http://www.youtube.com/watch?v=nh4RuI_XB2U -> Alan Kuo "Ling", Jesli ktoś czytał lub widział serial, to zapraszam do dyskusji i wyrażani własnych opinii

Jakby ktoś chciał przeczytać, a nie mógł znaleźć, to chętnie powysyłam skany ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#2 2012-04-03 21:46:24

agacia20

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mars

serialu nie oglądałam ale czytałam mangę i mi się bardzo spodobała ;D jedna z moich ulubionych ^^


http://img401.imageshack.us/img401/4411/sygnaxm.jpg

'Jeśli nie masz wyjścia... Zrób je!
~Edward Elric

Offline

 

#3 2012-04-11 17:17:38

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Mars

Polecam serial, też nie byłam początkowo przekonana, bo mandze nic nie dorówna. Boli tylko to, że nikt anime nie zrobił, a mogło być świetne ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se-graffiti.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.lksszarotkauherce.pun.pl www.kotycienia.pun.pl www.eurowizja.pun.pl