Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-07 19:13:18

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Higshool Of The Dead

Tajemnicza, śmiertelna choroba szaleje na całym świecie, czego skutkiem jest katastrofalny wręcz współczynnik śmiertelności ludzi. Dodatkowo z każdym dniem wzrasta także liczba ataków żywych trupów na tych, którzy jeszcze żyją.
W Japonii kilkoro licealistów i szkolna pielęgniarka złączeni przez nieszczęśliwy splot wypadków, połączyło swoje siły, aby wydostać się z zaatakowanego przez zombi Liceum Fujimi. Grupa stara się teraz ustalić kto lub co jest odpowiedzialne za wywołanie plagi, jednocześnie walcząc o przetrwanie w tym istnie apokaliptycznym świecie.
Historia opowiadana jest z perspektywy Takashiego Komuro – ucznia, który przeżył atak na szkołę.

Moim zdanie anime jest bardzo fajne, choć jest to typ dla tych co lubią dobrą nawalankę oraz dużo scen erotycznych. Więc nie dziwię się że mi się spodobało polecam gorąco każdemu kto lubi patrzeć krew oraz kto grał w Left 4 Dead 2 ponieważ nie widzę zbyt duzej różnicy między fabułami

Offline

 

#2 2012-04-07 19:49:40

 Chaeffer

Majtek

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-04-04
Posty: 27
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk
Ulubione anime: Zbyt trudny wybór
Wiek: 23

Re: Higshool Of The Dead

Manga i anime na dobrym poziomie ale... Grrr!!! Bracia Sato wleką się z wydawaniem nowych chapterów bardziej niż Miura z Berserkiem :cry:

Ostatnio edytowany przez Chaeffer (2012-04-07 19:50:30)

Offline

 

#3 2012-04-08 12:46:59

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Higshool Of The Dead

Na pierwszy rzut oka brzmi jak pierwszy lepszy film o zombie jaki się widzi w telewizji


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#4 2012-05-09 21:32:13

 fireman

Majtek

Skąd: B.......w
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione anime: Great Teacher Onizuka
Wiek: 19

Re: Higshool Of The Dead

Obejrzałem całe i powiem że nie najgorszy tytuł tylko ciągną się za długo się z drugim sezonem ;p


http://i206.photobucket.com/albums/bb319/undeadsurvivor/Black%20Lagoon/Cross-Counter-BlackLagoon.gif

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."

Offline

 

#5 2012-06-12 14:20:12

yoogurth

Gość

Re: Higshool Of The Dead

A mnie jakoś super się nie oglądało. Mangi nie czytam. Nie wiem co mi nie pasowało.. sam byt tych postaci był irytujący..

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilmaycry.pun.pl www.akilian.pun.pl www.mfox.pun.pl www.rl-map-no-pvp.pun.pl www.wojownicykosmosu.pun.pl