Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-08 14:34:30

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Defence Devil

Defence Devil opowiada o losach Mephisto Barta Kucabary, księcia demonów skazanego na banicję za nie demoniczne zachowanie. Razem ze swoim wspólnikiem Bichurą mieksza w Perspektywie zdarzeń skąd pomaga duszom których wina nie została do końca stwierdzona. Zbierając mroczną substancję (zmaterializowany grzech) może powrócić do swojej demonicznej formy, lecz tylko na krótką chwilę. Po uratowaniu kilku dusz na drodze staje mu siostra zakonna, Idamaria, która dość mocno nienawidzi demonów. Łącząc siły, Idamaria, Kucabara i Bichura wyruszają do świata demonów aby pokonać ojca Kucabary i raz na zawsze zmienić piekło.


Manga bardzo fajna. Fabuła zresztą też dowiedziałem sie o niej od mojej dziewczyny. Przeczytałem ją całkiem niedawno, ale nadal do niej wracam bo jest bardzo fajna. Moja ocena dla niej to 9/10. Polecam wszystkim którzy lubią piekielne wątki i troszkę haremu ;D

Offline

 

#2 2012-04-08 15:07:08

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Defence Devil

Wcześniej o tym nie słyszałem więc szybko sobie sprawdziłem i projekt jest dostępny na necie w całości  przetłumaczony więc oczywiście wskakuje na moja listę oczekujących


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#3 2012-04-08 15:18:32

 Chaeffer

Majtek

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-04-04
Posty: 27
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk
Ulubione anime: Zbyt trudny wybór
Wiek: 23

Re: Defence Devil

DD jest mangą na bardzo dobrym poziomie ale... Nie wiem czy autora ktoś pośpieszał autora czy może on samnie miał pomysłu na dalsze ciągnięcie serii ale końcówka jest za przeproszeniem do d*py. Sporo czytałem na temat żę ta manga nie była zbyt popularna w Japonii ale żeby w tak kieprawy sposób ją kończyć? :X

Offline

 

#4 2012-04-09 11:13:26

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Defence Devil

myślę że powinni troszke więcej opowiedzieć co Kucabara robil prze ten miesiąc w niebie. i zrobic kontynuacje bo bardzo jestem ciekaw co by sie stało gdyby Idamaria spotkala sie z Bogiem

Offline

 

#5 2012-08-20 21:27:18

 KumaCięWidzi

Majtek

42032370
Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 4
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece, Hunter x Hunter,
Ulubione anime: Tiger & Bunny, Paradise Kiss

Re: Defence Devil

Kontynuacja to z pewnością byłoby coś Ale skoro manga nie była popularna w Japonii to musieli ją zdjąć. Jeśli przyjąć taką hipotezę, autor wiedząc, że ma wyznaczony czas na skończenie mógł postanowić poeksperymentować. Pod koniec wątek z zabijaniem i wskrzeszaniem bohaterów z rozdziału na rozdział był trochę naciągany ale nie ukrywam, że miło oglądało się swoje ulubione postacie znowu żywe.


Ludzie nie są źli, tylko o tym nie wiedzą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-start.pun.pl www.abbeymount.pun.pl www.managerspeedwaya.pun.pl www.beybladefans.pun.pl www.victoriaslupsk.pun.pl