Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#16 2012-04-21 20:47:09

 Wishie

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 66
Punktów :   
Ulubione anime: CG, Gurren Lagann, Macross F

Re: Pierwsze anime

Nieświadome z dzieciństwa: Pokemony i Shin-chan
Świadome: Vampire Knight

Offline

 

#17 2012-04-21 21:27:40

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Pierwsze anime

kurde normalnie pokolenie Pokemonów wymiata z tego co widzę po wpisach


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#18 2012-04-22 10:57:12

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Pierwsze anime

Dziwisz się? W sumie wcześniej oglądałam trochę Sailor Moon, ale to było kiedy miałam 6-7 lat więc totalnie nic nie pamiętam Nawet tego nie liczę, bo zazwyczaj nie oglądałam całego odcinka tylko fragmenty podczas wybierania się do szkoły. Potem była moda na pokemony i to już oglądałam dlatego, że lubiłam, a nie dlatego, że akurat telewizor był włączony. W sumie to przepadałam także za Yu-Gi-Oh, ale to było już chyba po pokemonach... Jak tak sobie przypominam to chyba chce sobie obejrzeć Yu-Gi-Oh od nowa ^^


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#19 2012-04-22 11:54:05

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Pierwsze anime

Yu-Gi-Oh leciał zawsze przed szkołą na polsacie ale nigdy nie wiedziałam całego odcinka, bo dojeżdżałam i nie miałam możliwości Tak samo pokemony, co drugi odcinek, bo tato nie lubił "chińskich bajeczek"


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#20 2012-04-22 13:42:55

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Pierwsze anime

Ja pamiętam że straszne cierpiałam jak przegapiłam jakiś odcinek Yu-Gi-Oh... Z pokemonami nie było problemu, bo leciały akurat jak wracałam ze szkoły. Zazwyczaj rodziców nie było wówczas w domu, więc mogłam cały odcinek obejrzeć


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#21 2012-04-22 17:20:57

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Pierwsze anime

Szczerze to Yu-Gi-Oh czy Bakuganów (chyba jakoś tak to się tam piszę) to nigdy nie oglądałem. Co do Pokemonów to może parę odcinków z czystej ciekawości ale takie zbyt dziecinne i naiwne było to już dla mnie.
Ostatnio chciałem powrócić do korzeni i obejrzeć Daimosa ale po trzech odcinkach odpłynąłem i usnąłem. Chyba czar dawnych animców już teraz prysł ale mimo to zrobię jeszcze do nich kiedyś podejście


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#22 2012-05-07 20:03:40

 fireman

Majtek

Skąd: B.......w
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione anime: Great Teacher Onizuka
Wiek: 19

Re: Pierwsze anime

Moim pierwszym nieświadomym anime był na pewno Dragon Ball ^^
A świadome to było hmm... Fushigi Yuugi


http://i206.photobucket.com/albums/bb319/undeadsurvivor/Black%20Lagoon/Cross-Counter-BlackLagoon.gif

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."

Offline

 

#23 2012-05-08 19:31:15

 Observer

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk, AirGear
Ulubione anime: B/N/K-gatari, EF
Wiek: 22

Re: Pierwsze anime

A ja DB obejrzałem stosunkowo późno. Zacząłem na pewno gapieniem się od niechcenia w telewizor w czasie kiedy moje siostry oglądały Czarodziejki z Księżyca. Potem nadeszły pokemony które oglądałem z zapałem za który teraz zdzieliłbym dawnego siebie czymś ciężkim po głowie za to prażenie szarych komórek.
W sumie pierwszym i (prawdopodobnie) świadomym anime które - co ważne - obejrzałem od początku do końca było Beyblade.
A potem miałem dłuuugą przerwę przetykaną jakimiś z przypadku oglądanymi epizodami FMA, Hellsinga i Wolfs Rain, która ostatecznie na amen zakończyła się wraz z dorwaniem przeze mnie w łapy kilku płytek, koślawo podpisanych jako "Dragon Ball". Miałem chyba coś z 16 czy 17 lat wtedy.


„Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.”  T.P.

Offline

 

#24 2012-05-08 21:58:21

 Zoro

Bossman

Skąd: Toruń w Nowym świecie
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 180
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Death Note, One Piece
Wiek: 23

Re: Pierwsze anime

U mnie przygoda z anime zaczęła się od oglądania po szkole DB, Pokemonów, Yu-Gi-Oh i Beyblade. Wszystko oczywiście wyrywkami jednak jako, że byłem szczeniakiem to nie przeszkadzało mi to, żeby się dobrzy przy tym bawić  Jak to z reguły bywa wyrosłem z tego i do anime wróciłem dopiero na studiach i myślę, że tym razem jest to choroba nieuleczalna


"Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność - Wujaszek Ben"

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2zwihTXGC1qgn1epo1_500.gif

Offline

 

#25 2012-05-08 22:05:54

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Pierwsze anime

Zoro, powiem Ci, że Beyblade, to kiedyś nawet nie myslałam, że to japońskie, zwłaszcza, że któraś seria miała włoski opening, znaczy ja słyszałam z włoskim openingiem i na dodatek dubbing. Ale też chyba zaliczyłabym to do pierwszych anime jakie widziałam, ale własnie bardziej nieświadomie
Własnie moja siostra przez ramię mi prawie patrzyła i mi powiedziała, czemu nie piszę Teknomena, a ja, ze przecież Foremniak dawała głos i czy to napewno anime, a ona ale przecież tak. Musze przyznać, że to stare było, i dawno w telewizji leciało, ale przyznam, mimo polskiego dubingu, było ciekawe i też bym zaliczyła w takim arzie to pierwszych anime oglądanych

Ostatnio edytowany przez Bay (2012-05-08 23:32:59)


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#26 2012-05-08 23:33:59

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Pierwsze anime

Huh, pierwsze anime? Tak jak większość z użytkowników. U mnie zaczęło się wszystko od DB wyświetlanego w telewizorni po lekcjach, wtedy pustoszało praktycznie całe podwórko. Czarodziejki, chociaż jakoś nigdy za nimi nie przepadałam, Yattaman, Bia, Tygrysia Maska, Pokemony, Beyblade i... chyba by się coś jeszcze znalazło? Albo nie? A takie, że w pełni świadoma byłam "ach, oglądam anime, ojacieniemogę!" - pałeczkę pierwszeństwa przejęło Wolf's Rain, kiedy to było? Gdzieś w podstawówce, jednak nie pamiętam dokładnie która klasa, wtedy liczyły się dla mnie tylko maszynki arcade hah.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biotech09.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl www.nkc.pun.pl www.swiatgier.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl