Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-21 21:04:54

 Wishie

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 66
Punktów :   
Ulubione anime: CG, Gurren Lagann, Macross F

Touhou

Gra ktoś może? Co o tym sądzicie? Może znajdzie się ktoś kto spróbuje wytłumaczyć jak grać albo poleci jakieś części.

Offline

 

#2 2012-05-13 09:08:29

yoogurth

Gość

Re: Touhou

Nie czaje w ogóle tego. Gdzie można pobrać ( bez żadnych komplikacji )

 

#3 2012-05-13 12:44:29

 Observer

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk, AirGear
Ulubione anime: B/N/K-gatari, EF
Wiek: 22

Re: Touhou

Zależy którą część. Kilka (w tym pierwsze) ściągnąłem z polskiej strony o Touhou, a inne z różnych zakamarków internetu (można łatwo wygooglować). Pamiętaj tylko że o ile nie posiadasz magicznej umiejętności czytania krzaczków to warto byłoby ściągnąć anielskiego patcha do każdej części (najczęściej patche są wrzucane do paczki z grą, więc tu nie ma większego problemu).
Wiedz też że 5 pierwszych części jest zrobionych na starutkiego PC-9800 i da się je otworzyć tylko emulatorem. Jeśli chcesz zacząć chronologicznie to polecałbym jednak od części 6 - Embodiment of Scarlet Devil.

Niestety mi się w tej grze nie udało osiągnąć żadnych większych rezultatów (czytaj: przejść na wyższym poziomie niż easy), jakkolwiek wiem że są ludzie którzy to potrafią. Nauczyłem się za to żeby w trakcie gry odsuwać poza zasięg rąk niebezpieczne i łatwo niszczące się przedmioty, co możesz wziąć sobie do serca. ; )


„Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.”  T.P.

Offline

 

#4 2012-05-13 13:15:22

yoogurth

Gość

Re: Touhou

Zaraz ściągnę  i zbadam.

 

#5 2012-05-13 19:51:40

 Wishie

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 66
Punktów :   
Ulubione anime: CG, Gurren Lagann, Macross F

Re: Touhou

Ja sama mam ściągnięte Phantasmagoria of Flower View i wczoraj (a dokładniej to dzisiaj) pobrałam Imperishable Night (ze względu na spotkanie w nim Keine). Wiem że wciskając x masz jakieś pociski ale i tak nie ogarniam czym jest spell attack, co muszę omijać a co nie.

Offline

 

#6 2012-05-14 00:05:47

 Observer

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk, AirGear
Ulubione anime: B/N/K-gatari, EF
Wiek: 22

Re: Touhou

No to idziesz trochę od tyłu z tytułami Wishie. Ja sam chciałem koniecznie przejść Embodiment of Scarlet Devil ze względu na Flandre Scarlet która jest jedną z rzadszych postaci, zwłaszcza jak na ilość fan-artów z nią właśnie, ale jak do tej pory mogę powiedzieć że gra mnie pokonała.
A sterowanie może nieznacznie się różnić w kolejnych częściach, ale standardowo jest chyba "x"- atak pociskami, "z"- spell i "shift"- skupienie ognia.


„Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.”  T.P.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwefight.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl www.kotycienia.pun.pl www.eurowizja.pun.pl www.lksszarotkauherce.pun.pl