Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-05-31 12:16:57

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Wolverine: Snikt!

http://img52.imageshack.us/img52/4023/wolverinesniktvol11text.jpg

hehe tak, tak to ten sławny Logan ze ekipy X-menów

Pewnego pięknego dnia spacerując po Nowym Jorku Wolverine zostaje zaczepiony przez młodą dziewczynę o imieniu Fusa, która dziwnym trafem zna jego imię. Fusa twierdzi, że jej lud potrzebuje jego pomocy i nagle chwyta go za rękę. Zanim Wolverine zdążył zapytać, o co jej chodzi, oboje zostają wciągnięci w wir czasoprzestrzenny… niestety podczas skoku zostają rozdzieleni. Logan nagle znajduję się sam na postapokaliptycznym pustkowiu, nie wiedząc nawet czy dalej jest na Ziemi. Wtedy zostaje zaatakowany przez przerażający cybernetyczny twór zwany Mandate….

Cóż my tu mamy za atrakcję bo za bohatera Marvela zabrał się japoński rysownik i autor Tsutomu Nihei ten który jest odpowiedzialny za mangę Blame! Całość jego przygód to raptem pięć dwudziestostronicowych zeszytów ale co tam
Zacznę od tego że mimo iż dostajemy tu totalne ochłapy z mangi Blame! to podobało mi się milion razy bardziej niż wersja oryginalna. Już tłumaczę dlaczego ochłapy bo cały świat w jakim znalazł się Logan jest praktycznie taki sam jak ten którego bohaterem był Killy nie wiem czy to działanie zmierzone czy brak pomysłu ale co tam
Zacznę od fabuły która jest niestety znikoma ale to co trzeba było wyjaśnić zostało wyjaśnione a nie tak jak w przypadku wcześniejszego dzieła tego Pana gdzie pozostało milion nie domówień Choć nie należy się spodziewać ogromu tekstu bo widzę że Tsutomu Nihei woli rysować niż tworzyć dialogi
Kreska jest na maxa specyficzna dla tego autora i powiem tak miejscami kadry są genialne aby za chwilę wołać o pomstę do niebios za to co widzimy na następnej stronie. Dodam jeszcze że wszystko jest full kolor a Logan na okładkach niszczy

Szkoda że projekt taki trochę na siłe ale jako miłą ciekawostkę można się z nim zapoznać. Zresztą 15-20 minut wolnego czasu każdy znajdzie a więcej nie trzeba

http://img826.imageshack.us/img826/7431/snikt2.jpg
http://img687.imageshack.us/img687/1159/earth3071mandate012.jpg


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#2 2012-05-31 21:02:49

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Wolverine: Snikt!

Bardzo lubię X-Menów, a Logan to był i jest ulubionym bohaterem. Więc chetnie bym sobie poczytała o ile są skany na necie gdzieś ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#3 2012-05-31 22:42:26

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Wolverine: Snikt!

Zacznę od tego że szybkooooooooo zmieniasz nicki na forum Co do komiksu to już podaję link do strony gdzie można go sobie ściągnąć
http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/68


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#4 2012-05-31 23:55:33

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Wolverine: Snikt!

Zmieniłam, bo ten mam na innym forum i nie chce mi się 100 razu logowac jako inne nicki
Dzięki już ściagam i zabieram się za czytanie ^^ mam nadzieję, że warto


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emargo-time.pun.pl www.mc.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.lgkm380.pun.pl www.synowiewiatru.pun.pl