Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-03 09:00:25

Mitsurian

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 38
Punktów :   

Ekranizacyje

Nie do końca wiem, gdzie bardziej pasuje ten topic, ale że tu jest dopiero jeden temat, więc macie tu.

Temat godny iście stetryczałego sempaia... mianowicie animowanie mang. W sumie to ich brak.

Ostatnimi czasy tak sobie tetryczałem i narzekałem i doszedłem do wniosku że "HE?! Dlaczego cholery nie szczelą anime jakiegoś hitu!" Jasne, że ciągle są premiery nowych anime, część z nich jest animowanymi adaptacjami popierdółkowatych mang. Gdzie jednak , się tak zapytuję, stare, nowe hity?
Chętnie  obejrzał bym kolejny sezon Berserka, Historys Strongest Disciple Kenichi, o Battle Angel Alita już nie wspomnę (bo ni cholery nie czaję dlaczego tak świetna manga doczekała się już coś koło 250 chapterów, a na jej powstawie powstały tylko 2 OVA) Dziwna polityka jak dla mnie.
Co Wy o tym zjawisku myślicie?

Offline

 

#2 2012-04-03 13:31:32

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Ekranizacyje

No też zauważyłam, że za zamiast ciągnąć jakieś anime dalej i zrobić ciut więcej, to przerywają je nagle i wciskają coś nowego do oglądania.
Szczerze? Irytuje mnie to, bo przyzwyczaję się do czegoś np jak wspomniane było Battle Angel Alita, nagle są dwie OVA i koniec? nie biorą pod uwagę tego, że ludziom się podoba.
No ale to też może być wina tego, że ma za małą oglądalność i wolą dać coś nowego :/


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#3 2012-04-03 13:46:34

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Ekranizacyje

Dlatego w tej kwestii ciesze się jak dziecko, że wrócono do animowania HUNTERxHUNTER ^^
Manga do nowiutkich nie należy, anime przerwano w połowie, nakręcono jeszcze kilka odcinków OVA i OAV i powstał z tego tylko jeszcze większy bałagan.
Ja na przykład chętnie obejrzałabym anime na podstawie "Angel Densetsu". A tu niestety... Dwa 45-minutowe odcinki jako reklama i koniec. A taki dobry pomysł przecież...


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#4 2012-04-03 14:17:32

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Ekranizacyje

Widać jest za małe zainteresowanie, tym co maja pod nosem, tylko szukają czegoś absolutnie nowego, co wciągnie, no ale, tu nie chodzi przecież by robić tasiemce, ale żeby pociągnąć ciut dalej


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#5 2012-04-04 12:01:20

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Ekranizacyje

Ja ostatnio postanowiłem anime odsunąć na dalszy plan i skupić się jedynie na mangach więc nie czuje potrzeby przenoszenia papieru na ekran. Zresztą jak zobaczyłem co zrobili np. z mangą Miecz Nieśmiertelnego w wersji anime to aż żal dupę ściskał


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#6 2012-06-07 09:36:22

yoogurth

Gość

Re: Ekranizacyje

D.Lilith napisał:

Dlatego w tej kwestii ciesze się jak dziecko, że wrócono do animowania HUNTERxHUNTER ^^

No jasne ^______^ kurde jak sobie teraz pomyślę ,że hunter x hunter bym nie oglądał to bym zupełnie inaczej na świat paCZył..

 

#7 2012-06-07 11:17:43

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Ekranizacyje

W tym temacie muszę trochę się wytłumaczyć bo czasem tak mam że chlapnę coś a do końca tego nie przemyśle. Mianowicie zapomniałem że na podstawie prze fatalnej mangi jaką jest Basilisk: Kouga Ninpou Chou zostało zrobione anime które jest w czubie moich ulubionych tytułów Manga nie dość że rysunkowo kulała totalnie to i cała historia była tak mdła że usypiałem przy niej jak na zawołanie a w przypadku anime to sama czysta poezja. Nie dość że rysunek genialny, walki super, klimat jakich mało to i ta końcówka która nawet taki kamień uczuciowy jak ja wzruszyła Więc co do ekranizacji to jednak niech je robią bo perełki się trafiają


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#8 2012-06-08 21:29:38

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Ekranizacyje

Ja to bym najchętniej obejrzał anime na podstawie mangi The Breaker, Defence Devil oraz Alive.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto5.pun.pl www.fs.pun.pl www.zse-3d.pun.pl www.bl-abc.pun.pl www.nowytemat.pun.pl