Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#16 2012-06-09 14:48:28

yoogurth

Gość

Re: Najgorsze postacie anime, jakie wasze oczy widzialy ~...

Lil, anime bez nudnych postaci byloby nudne

 

#17 2012-06-26 07:58:13

yoogurth

Gość

Re: Najgorsze postacie anime, jakie wasze oczy widzialy ~...

do mojej listy (nie)ulubiencow moge dolaczyc kilka stworzen z Krola szamanow :

- Layserg - o jezusku. Draznil mnie juz przed dolaczeniem do wyrzutkow. On jest taki...glupi
Musze go jeszcze strzymac w Flowers.

- Morty - i jego : "oh, yoh...! Uratuj mnie!". Zick mial racje ,ze on tylko przeszkadza ~~~

- Amidamaru - on tylko wtedy gdy sie nie odzywa albo prawi te swoje madrosci.

 

#18 2012-06-26 10:48:54

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Najgorsze postacie anime, jakie wasze oczy widzialy ~...

Odświeżyłam pare anime i mam kogo dopisać:
-Sae z Brzoskwini - nikomu nie zycze takiej pseudo przyjaciółki, która uważa, że dba o Ciebie, a tak naprawdę dba tylko o swoje interesy i jest w stanie odbić Ci nawet ukochanego.
-Anna z Króla Szamanów - Taka matka wszystkich, udająca, ze wie wszystko o wszystkich, z czasem zaczęło się robić to stanowczo zbyt nudne.
-Lelouch z Code Geass - Nie mam tu uzasadnienia, może to głupie, ale za duzo osób za nim szaleje. Nie mam pojęcia co w nim widzą.

Dalej będę szukać tych "nie" ulubionych postaci ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#19 2012-06-26 10:54:12

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Najgorsze postacie anime, jakie wasze oczy widzialy ~...

Trochę się z tym Lelouchem nie zgadzam, ale tylko trochę to tak jakby coś pokrewnego do mojej niechęci do Riato ^^
Lelouch miał nad nim ta przewagę, że przynajmniej zdawał sobie sprawę z tego, że to wszystko za daleko zaszło i efekcie wygrał z samym sobą, podczas gdy Raito brnął tylko dalej.

A ja do tej całej gromady nielubianych dodaję Rana z BECK. Może to głupie, ale nawet Leon Sykes mi tak na nerwy nie działał, jak Ran.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#20 2012-06-26 12:17:01

 Wishie

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 66
Punktów :   
Ulubione anime: CG, Gurren Lagann, Macross F

Re: Najgorsze postacie anime, jakie wasze oczy widzialy ~...

Nielubiane postacie? Niech pomyślę...

Tessa z FMP czyli panią kapitan, która zachowuje się jak dziecko i naprawdę nie wierzę, że ma ona tyle samo lat co Chidori
Nana (hachi) - dość irytujące dziewczę oraz z tego samego anime dołącza się również Takumi.
Black star z Soul Eater, naprawdę nie wiem co inni w nic widzą, zwykły zarozumialec i idiota.
Rossiu z Gurren Lagann - szczególnie w drugiej części nie dał się lubić.
Luise z Zero no tsukaima - a z nią daleko ode mnie, na nią to ja mam  uczulenie - różowowłosa tsundere, która tylko ciągle drze ryja i bije.

I być może za niedługo do tej listy dołączy Touma z To aru majutsu no index. Bo ja na początku w pierwszej serii go lubiłam, dopiero na początku drugiego sezonu mnie zirytował , no ale dokończę anime to go ocenię na koniec.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.synowiewiatru.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.lgkm380.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.emargo-time.pun.pl