Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-06-12 14:37:32

yoogurth

Gość

Komiksiarnia Katowice - czyli raporty yoo. ;D

Byłem w sobotę w komiksiarni a z Lil umawialiśmy się ,że będę robić takie 'raporty' z tego co udało mi się ''uchwycić''. A więc tak :

- Breloczki z One piece *-* - zakupione. Daje linka jak wyglądają bo są także na yatta.pl. [20 zł]  Klik! (Są tam także z Gintamy, z Kuroshitsuji, z Ao no Exorcist i jeszcze z czegoś tam..)

- Zakładki z nowej kolekcji - zakupione. Kupiłem trzy : z Miku, Hetalii, One Piece. Niestety nie znalazłem zdjęcia  z sieci. [ 3 zł] 

- Nowe opaski z Naruciaka. - niezakupione. Nie kupiłem bo nie szaleję jakoś specjalnie za Naruto. Jest ich pełno w necie więc chyba każdy wie jak wyglądają. Są bardzo starannie wykonane. [30 zł]

- Nowe przypiny z tego konwentu co był nie dawno. - niezakupione. No nie..   ale kupie sobie następnym razem. Małe po 3 zł duże po 6 zł. Wszystkie naprawdę zayebistee. Szczególnie te duuuże. ^^''

~ Mangi używane. :

- wszystkie tomy DB - są w świetnym stanie. [10 zł]
- Oh my Goodness - nie przypatrzyłem się ale było kilka tomów.


było ich jeszcze duuzo ale znów w tym tygodniu jadę po przypinki i po DB więc zapiszę wszystko na kartce. ;d

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biotech09.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.swiatgier.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl www.nkc.pun.pl