Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-03 21:58:52

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Oldboy

http://img12.imageshack.us/img12/8885/71789927.th.jpg

Tytuł OLDBOY większości pewnie kojarzy się z filmem (dzięki Bogu, że go jakoś do tej pory nie oglądałem), ale pewnie nie wiele osób wie, że najpierw była wersja papierowa.

Cala manga to zaledwie 8 tomów, w których będzie nam dane przeżyć historię mężczyzny o imieniu Goto. Z niewiadomych przyczyn zostaje on zamknięty na 10 lat w prywatnym więzieniu. Po upływie tego czasu zostaje wypuszczony a jego jedynym celem jest odszukanie osoby odpowiedzialnej za umieszczenie go w tej izolacji od świata. Więcej nic nie zdradzę

Scenariusz jest wybitny coś na pograniczu akcji, dramatu i kryminału, ale nie ma tu miejsca na bezsensowną strzelaninę rodem z filmów z Arnoldem czy Sylwestrem. Wszystko, co czytamy jest podane w poważny sposób i nie ma tu miejsca na jakieś „śmieszne kadry” czyli to co lubię najbardziej. Całość przeznaczona jest raczej dla ludzi oczekujących po mangach czegoś ciut doroślejszego. Jedne, z czym musiałem się oswoić czytając Oldboya to dość kulfoniaste nosy rysowane przez pana Nobuaki Minegishi, ale dało radę i mogę powiedzieć, że strona rysunkowa jest naprawdę przyzwoita.

Cóż z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten tytuł każdemu, kto ma ochotę na coś ambitniejszego niż tak popularne tasiemce


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#2 2012-04-03 22:13:10

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Oldboy

Ja się chętnie za to wezmę, o ile są na necie skany ^^
A film chyba kojarzę, ale szczerze nie wiedziałam, że pierwsza była manga, ba w ogóle o mandze nie wiedziałam


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#3 2012-04-04 11:45:11

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Oldboy

Skany dostępne są na necie dzięki ekipie Banzai!


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.victoriaslupsk.pun.pl www.linkomania.pun.pl www.managerspeedwaya.pun.pl www.beybladefans.pun.pl www.abbeymount.pun.pl