Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#16 2012-05-05 10:59:56

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Aktualnie oglądane

Do moich oglądanych anime dodam jeszcze:
Hellsing Ultimate
Soul Eater
D.Gray-Man
Zombie Loan
Dantalian No Shoka

Offline

 

#17 2012-05-07 20:10:25

 fireman

Majtek

Skąd: B.......w
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione anime: Great Teacher Onizuka
Wiek: 19

Re: Aktualnie oglądane

Ja natomiast aktualnie oglądam:

Jormungand: co mogę o tym tytule powiedzieć że jest podobne do Black Lagoon

Tasogare Otome x Amnesia: opowiada o dziewczynie, która jest duchem z amnezją


http://i206.photobucket.com/albums/bb319/undeadsurvivor/Black%20Lagoon/Cross-Counter-BlackLagoon.gif

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."

Offline

 

#18 2012-05-07 23:10:29

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Aktualnie oglądane

Aktualnie oglądam świeże produkcje, z obecnego sezonu. Jakoś nigdy nie miałam na to ochoty, a ostatnio... cóż, samo przyszło.
Fate/Zero - wydarzenia mające miejsce przed wojną świętego Graala, w której udział brał Shirou, Rin i reszta stodoły. Chyba niepotrzebny jest tutaj opis, ale skoro założyciel tematu nalega: W szranki stają potężni magowie, którzy przyzywają na swoje usługi servantów. Każdy servant ma swoją klasę (jak np. rider, assassin, saber). Każdej klasie odpowiada następująco konkretny bohater z przeszłości (przykładowo Bellerofon, Joanna d'Arc, Gilles de Rais). Magowie (nazywany mistrzem) dysponują czarami rozkazu (gdyby jego sługa nie chciał go posłuchać, lub gdyby przykładowo musiał wezwać go w konkretnym momencie z daleka itd.). Wojna toczy się o świętego graala, który ma spełnić życzenia zwycięscy. Oczywiście muszą się nawzajem eliminować. Zdecydowanie seria lepsza od swojej "poprzedniczki".
-Medaka Box - O przewodniczącej samorządu uczniowskiego z pewnością nie należącej do grona normalnych ludzi. Jej dwóch "kumplach" i sypaniu kwiatków na prawo i lewo. Ciekawe, polecam. Poza tym na podstawie scenariusza, którego autorem jest Nisio Isin - kocham go!
-Dusk Maiden of Amnesia - o duchu z amnezją i jej słit chłopaku. Taki tam harem, komedia, niby jakieś smuty, które nie są smutne. Można, ale nie trzeba oglądać.
-Sakamichi no Apollon - Naprawdę świetny tytuł opowiadający o grupce znajomych, ich problemach i miłości do Jazzu. Dobra ścieżka dźwiękowa, wspaniała oprawa i niezwykła historia. Serdecznie polecam.
-Jormungand - Zdecydowanie mój faworyt obecnego sezonu. Krew, broń i strzelaniny, a do tego niezwykle barwna główna bohaterka - Koko, która naprawdę przypadła mi do gustu. Jest to historia handlarki bronią i jej niezwykle utalentowanej drużyny. Seinen i akcja w jednym - cud, miód i orzeszki. Coś wspaniałego.
-Eureka Seven AO - Kontynuacja anime o mechach, swojej nudnej od połowy poprzedniczki (Eureka Seven). Cóż, kto widział pierwszą serię, może się skusić na drugą.

I chyba tyle.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#19 2012-05-09 13:23:40

 Observer

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk, AirGear
Ulubione anime: B/N/K-gatari, EF
Wiek: 22

Re: Aktualnie oglądane

A ja coś ostatnio nie mogę się zabrać do oglądania. W zasadzie zacząłem Tasogare Otome i Fate Zero, ale jestem już mocno do tyłu z odcinkami. Ponadto wciąż cisnę Bakumana2 z poprzedniego sezonu, no i mam wciąż parę starych serii "on-hold".
Coś ostatnio mi manga bardziej podchodzi.


„Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.”  T.P.

Offline

 

#20 2012-05-09 15:28:27

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Aktualnie oglądane

Yoogurth nie mogę edytować Twojego postu, tym bardziej go usunąć. Jako Admin powinieneś wiedzieć, że to spam totalny i nabijanie posta. Twoja wypowiedź nie wniosła nic do tematu. Twój poprzednik owszem dodał swoją opinię, ale wcześniejsze zdanie pasowało do tego tematu.
Więc proszę żeby posty wnosiły coś do dyskusji, a nie robiły bałagan
Pozdrawiam moderator


Ps: bardzo prosze o poprawienie powyższego postu lub usunięcie go.


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#21 2012-05-13 18:21:20

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie oglądane

Do mojej listy dochodzi KHR. [rewatch po raz setny D ]

A dziś zacząłem oglądać 'Sankarea' - Już myślałem ,że nic ciekawego nie znajdę a tu tak wspaniałe anime. Na razie jest 6 odcinków ( przynajmniej na shindenie) z czego obejrzałem 3 (obejrzałbym więcej ale już mnie oczy bolały )
Anime opowiada o  chłopaku ,który uwielbia zombie i filmy o nich. Pewnego dnia umiera jego kot i przypomina sb o książce ,która opisuje jak z umarlaka zrobić zombie i tam już  zobaczycie co dzieje się dalej

 

#22 2012-05-13 18:35:55

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Aktualnie oglądane

A ja właśnie ładuję sobie odcinek One Piece, oglądam najciekawsze na wyrywki, bo nie mam czasu
No i wolę czytać mangę


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#23 2012-05-13 19:28:33

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie oglądane

Mogę Cię o coś spytać Bay ?
o co wam chodzi z tym ładowaniem odcinka ? w sensie ,że pobieranie ? D

 

#24 2012-05-14 09:31:51

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Aktualnie oglądane

Hmmm, raczej buforowanie online Ja na przykład mam tak wolny internet, że muszę chwilę poczekać, żeby cały odcinek mi się załadował, bo inaczej non stop się zacina
A żeby nie było offtopu, to dodam, że obecnie oglądam "slam dunk". To takie tasiemcowate anime sportowe z 1993 roku. I jest genialne Obejrzałam kilkanaście odcinków i na każdym pękam ze śmiechu.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#25 2012-06-12 14:13:37

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie oglądane

kolejny rewatch jednego z najlepszych anime na świecie. Bobobo-bo Bo-bobo ~ ! ;'D
sialalalala~~ kocham te anime ~~  rewatch robię po raz setny chociaż mama mi tego zabroniła. >D Powiedziała: Kacper ,już i tak masz problemy z psychiką więc po co chcesz swój stan pogarszać. >D ooooj tamm.

 

#26 2012-06-12 14:18:42

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Aktualnie oglądane

No mi chodziło, że się ładuje, ale ja mogę oglądać, bo się nie wycina
A ja aktualnie oglądam Nanę, znaczy drugi raz i to wybrane odcinki


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#27 2012-06-12 18:40:10

 Radziu66

Majtek

10552842
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Aktualnie oglądane

Obecnie ogladam
-Area no Kishi
-Kuroko no Basuke
-Zetman
-Blassreitter
-Zombie Loan
-Kyoukai Senjou no horizon

Offline

 

#28 2012-06-13 15:47:10

 Mikkan

Kucharz Okrętowy

25386311
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Shaman King/Chrno Crusade
Ulubione anime: Baccano/Nabari no ou
Wiek: 19

Re: Aktualnie oglądane

Neon Genesis Evangelion
Naruto: Shippuuden (dopiero 14 odcinek X.x)
Mirai Nikki


http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=astrt.jpg&res=medium
"Teraz marzenie miało się spełnić. Ktoś powiedziałby, że marzenia się spełniają, ale... To, co się spełniło, nie było już marzeniem. Rozmyło się, zatarło, straciło znaczenie, więc po co się spełniło? Żeby mi pokazać, że nie warto marzyć?"

Offline

 

#29 2012-06-17 06:46:17

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie oglądane

Myślę, że w wakacje zrobie rewatch bleacha i zaczne porządnie narciarza

 

#30 2012-06-21 15:08:38

 Wishie

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 66
Punktów :   
Ulubione anime: CG, Gurren Lagann, Macross F

Re: Aktualnie oglądane

Aktualnie to nie mam słuchawek i nie mam zbytnio jak oglądać, aczkolwiek jak tylko dostanę słuchawki to wznowię:
To aru majutsu no index II czyli druga część przygód Toumy i zmagania się z magikami. Powiem tak, jak pierwsza część mi się spodobała, tak w drugiej obejrzałam na razie 1 ep i mnie tak Touma zirytował, uważając, że jest on najlepszy, tak że przez chwilę myślałam, że rzucę to anime.
Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna seria o sławnej złodziejce Fujiko Mine. Co prawda poprzednich części Lupin nie oglądałam, ale postanowiłam się za tą wziąć. Obejrzałam 1 ep, no prawie dwa gdyby nie końcówka w drugim epie, która się nie załadowała. Muszę przyznać, że spodobała mi się ta część. A samą kreskę uważam za świetną.

Ostatnio edytowany przez Wishie (2012-06-21 15:09:05)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.swiatgier.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl www.biotech09.pun.pl www.nkc.pun.pl