Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-06-18 15:51:04

yoogurth

Gość

pokemony! xD

Jestem ciekaw czy ktoś z was grał w pokemony. W końcu nikt nie zna tej gry ani anme, jest tak mało znane
Ja gralem we wszystkie części, które są w necie dostępne. Najbardziej podobała mi się wersja.. hm.. crystal. Nie wiem czemu ale chyba dlatego, że 2 generacja pokemonów jest moją ulubioną ..ma taki.. swój klimat?

 

#2 2012-06-18 17:23:57

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: pokemony! xD

Moja przygoda niestety skończyła się na anime i na grach on-line. Niestety to było tylko od tak przechodzenie, bo szału nie robiło. Ale zgodzę się z Yoo, crystal było najciekawsze, bo jeszcze z jedną miałam doczynienia, ale tytułu nie pamiętam, to chyba nawet dobrze ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#3 2012-06-18 19:09:17

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: pokemony! xD

praktycznie nie oglądałem pokemonsów ale bez bicia się przyznaje że sporo w nie grałem Tyle że dokładnie jakie wersję to już nie pamiętam wiem tylko tylko tyle że były to jakieś gry z "gejboja" Pamiętam jeszcze że kiedyś w karciankę z pokemonami też trochę grałem bo kumpel to zbierał i nawet nie musiałem mieć swojej tali do grania

Ostatnio edytowany przez Typhus (2012-06-18 19:09:41)


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#4 2013-05-13 12:56:03

Ame

Majtek

Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: pokemony! xD

pokemony to szalona gra




http://www.parownice.info/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emargo-time.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.lgkm380.pun.pl www.synowiewiatru.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl