Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-06-18 16:01:43

yoogurth

Gość

twoja ulubiona walka.

Jakie sa wasze ulubione walki w anime lub mandze? 

Moja ulubiona walka to apsolutnie walka Yoh z Faustem ( shaman king ). Podoba mi się bo nie dużo się bili lecz dużo było walki psychicznej. Jeszcze jak Faust wyskoczył z ta historyjką o Elaizie.. był tam wątek kryminalny nawet!

Na drugim miejscu znajdzie się walka tatusia mojego ( Hisoka ) i tego blondyna. Nie pamiętam jak się nazywa xd ( HxH ). To mnie poprostu powaliło! Ten czop myślał, że z tatusiem wygra. Śmiech do łez ~!  hehehe, a jak się zdziwił!

 

#2 2012-06-18 17:19:46

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: twoja ulubiona walka.

Nie mam ulubionej walki, ale za to niektóre zapadły mi w pamieć.
Lee vs Gaara -> ogólnie zaczarowała mnie muzyka w tle i styl walki Lee, było pewne, że przegra, ale jego silna wola i duch walki były ogromne.
Ace vs Czarnobrody -> szkoda, że Portgas nie docenił przeciwnika i polegał tylko na owocu, może by był inny wynik walki. Ale ocena 9/10 i tak by była ^^
No i nie zapominajmy, że każda walka z Zoro jest kapitalna, ten jego styl i podejście do przeciwnika są nieocenione ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#3 2012-06-18 17:33:46

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: twoja ulubiona walka.

Jedną z moich ulubionych walk jest Walka Ichigo i Grimmjova. Głęboko zapadła mi w pamięć. Jedynym minusem dla mnie było to że na sam koniec grimmjova strasznie skapcianiał. Zrobił się słabszy od Ichiga co mnie troche zdenerwowało, bo przecierz przez całą walkę walczyli na podobnym poziomie.

Kolejna to będzie walka Rina i spółki z Szatanem w Ao No Exorcist. Mam nadzieję że taka walka pojawi się równierz w mandze

Ale i tak najbardziej epicka jest dla mnie walka Eda, Ala i reszty z "ojcem" z Fullmetal Alchemist Brotherhood. Każdy kolejny odcinek byl coraz bardziej emocjonujący.

Dużo jeszcze takich fajnych walk było, i nie chce mi się ich wymieniać

Offline

 

#4 2012-06-18 17:43:46

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: twoja ulubiona walka.

Ulubione? Te z Gintamy.
Gintoki & Jiroucho vs Harusame była kapitalna.
Gintoki & Katsura vs Amanto - kapitalna
Gintoki vs Hosen zostawiła mnie ze szczęką na podłodze.
Kagura vs Abuto to mistrzostwo świata
Podczas walki Hijikata vs Sasaki piszczałam z zachwytu.
Okita vs Nobume jest jedną z tych przy których śmieję się do rozpuku za każdym razem gdy ją oglądam.
A to jest tylko niewielka część tego, co serwuje to anime


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#5 2012-06-18 20:17:24

 Mikkan

Kucharz Okrętowy

25386311
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Shaman King/Chrno Crusade
Ulubione anime: Baccano/Nabari no ou
Wiek: 19

Re: twoja ulubiona walka.

Ou... Zdecydowanie walka: Archer i Berserker z Fate Stay Night. Oglądałam ją kilka razy. Zaklęcia Archera do Unlimited Blade Works znam na pamięć do dzisiaj *__*


http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=astrt.jpg&res=medium
"Teraz marzenie miało się spełnić. Ktoś powiedziałby, że marzenia się spełniają, ale... To, co się spełniło, nie było już marzeniem. Rozmyło się, zatarło, straciło znaczenie, więc po co się spełniło? Żeby mi pokazać, że nie warto marzyć?"

Offline

 

#6 2012-06-19 12:21:46

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: twoja ulubiona walka.

Ja bym tutaj dodała Luffy vs Usopp. Jak dla mnie ta walka robiła większe wrażenie Baaaardzo ja przeżywałam.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#7 2012-06-19 16:45:56

 Zoro

Bossman

Skąd: Toruń w Nowym świecie
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 180
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Death Note, One Piece
Wiek: 23

Re: twoja ulubiona walka.

O ja :/ Dodałem posta z konta Lay :/ Większej wtopy nie zaliczyłem.
Więc wklejam jeszcze raz, a tamtem usunąłem

Oto lista moich ulubionych walk:
Luffy vs Zoro - za okoliczności w jakich ta walka się odbywała i za jej komediowy charakter
Luffy vs Crocodile - za pierwszą naprawdę poważną walkę Luffiego i za niesamowite tempo walki.
Luffy vs Bellamy - za wcześniejszą postawę Zoro i Luffiego i za pięknie wyprowadzony cios
Luffy vs PX5 - za dostarczenie próbki nowych możliwości.
Zoro vs Mihawk - za nieustępliwość Zoro, mimo braku choćby cienia szansy na zwycięstwo.
Zoro vs Kaku - za Asurę
Zoro vs Hody - za wzorowo przeprowadzoną operację na ryboludziu w bardzo niekorzystnych warunkach.
Białobrody vs Marynarka - za to, że pokazał wszystkim ich miejsce w szeregu.
Białobrody vs Czarnobrody - za to, że mogliśmy zobaczyć chociaż przez chwilę przerażonego Teacha.

Później coś jeszcze dopiszę:P


"Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność - Wujaszek Ben"

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2zwihTXGC1qgn1epo1_500.gif

Offline

 

#8 2012-06-20 10:27:01

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: twoja ulubiona walka.

O kurde balans, jeżeli chodzi o walki to naprawdę jest ich dużo (oczywiście tych, które lubię), a nie potrafię w takim wypadku wybrać tej jedynej, ulubionej. Pozwolę sobie więc wymienić kilka, które w jakiś sposób ulokowały się gdzieś tam w mojej pamięci.
-Yoruichi vs Soi Fon- Moja ulubiona walka bliczowska. Chyba jedyny moment, w którym Yoru pokazana została na dłużej. Poza tym finał tego starcia był bezcenny. SHUNKOU! Poza tym Soi to furiatka jak widać, nie nadaje się na kapcia dwójki.
-YoruxIsinxUrahara vs Aizen(fragment) - się starali i to całkiem nieźle, ale im nie wyszło. Mimo wszystko niezły pojedynek.
-Harribel vs Hitsugaya (pierwsze, lepsze amv) - Bo naprawdę myślałam, że gej może dostać w oko. I tak jestem zdania, że ten pojedynek wygrałaby Tier, gdyby nie pewien szkopuł (kto oglądał, zapewne domyśla się, o co mi chodzi).
-Mari w Unit 02 i Rei w 00 vs Angel (uwaga spoiler w linku) - No itne mistrzostwo świata, furia Mari jest w dechę! Poza tym zakończenie pojedynku niezwykle optymistyczne.
-Mari w Unit 05 vs Angel - Wariatka, wystarczy jeden cytat - "That hurt, that really hurts! But this is fun, so I don't mind."
-Seras vs Zorin - Walka, która w Hellsingu chyba najbardziej przypadła mi do gustu. Kosa.
-W Black Lagoon to aż nie chce mi się wklejać każdej walki, bo chyba nie było takiej, która mi się nie podobała.
-Wszystkie walki w TTGL! Nie ma to jak obsurdalne rozmairy robotów i ich pojedynki!
-Kiba vs Darcia(Spoilery) - Podobało mi się to, jakie emocje u mnie wywołała.
Na razie tyle, resztę pewnie jeszcze dopiszę.

Ostatnio edytowany przez R. (2012-06-20 10:30:28)



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emerytomani2.pun.pl www.emargo-time.pun.pl www.mc.pun.pl www.synowiewiatru.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl