Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-03 13:44:58

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Filmy warte polecenia

Dużo osób poza mangą i anime ogląda również filmy, czy to stare czy to nowe, które wejdą do kina. Ale zawsze warto podzielić się tym, bo szczerze sporo filmów widziałam, a i tak narzekam, że brakuje mi czegoś dobrego.

Ostatnio z lepszych filmów, które widziałam to:

Familijny "Plan Gry" z The Rockiem, nie widziałam go jeszcze w takiej roli i bardzo mi się spodobał. Film jest raczej na piątkowe wieczory by usiąść sobie spokojnie i pooglądać

Moulin Rouge - musical, jestem dumna z tego jak Ewan McGregor umie śpiewać, niby zwykły aktor, ale i tak umie wyciągnąć ładnie dźwięk, może zdarzy mu się zafałszować, ale i tak miło się go słucha, co do Nicole Kidman, to wiadomo, że aktorka umie śpiewać i śpiewa nadal

Nie można zapomnieć o Władcy Pierścieni, film zrobiony z rozmachem, efektowne bitwy, zachowany klimat, no i nieziemska muzyka ^^

Dzień Niepodległości dla mnie to już klasyk i nie mogę uwierzyć, ze chcą zrobić drugą cześć, mam nadzieję, że tego nie zepsują.

Poza tym Stracie Tytanów, wiem, że opinie były różne, ale mi się bardzo podobał, ze względu na to, że moim zainteresowaniem jest mitologia grecka. Uwielbiam tego typu filmu, gdzie występuję herosi, bogowie z Olimpu

Poza tym Johny Depp w musicalu Sweeny Todd wypadł obłędnie i podbił moje serce ^^ Nawet polubiłam Helene Bonham Carter, co za temperament ma ta kobieta.

No i oczywiście większość filmów z Tomem Hanksem i Jimem Carreyem są genialne.

Pewnie znalazło by się więcej boskich filmów, ale te widziałam ostatnio i zapadły mi w pamięć, reszta należy do Was
Może znajdę film dla siebie z Waszych propozycji ^^

Ostatnio edytowany przez Kahlan (2012-04-03 13:55:22)


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#2 2012-04-03 14:39:51

 Zoro

Bossman

Skąd: Toruń w Nowym świecie
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 180
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Death Note, One Piece
Wiek: 23

Re: Filmy warte polecenia

Co do Jima Carreya i Toma Hanksa to ciężko się nie zgodzić. Filmy z nimi są po prostu genialne
A ja do filmów wartych polecenia dorzucę póki co takie pozycje:
Człowiek z ziemi - w filmie zostaje opowiedziana historia "jaskiniowca", który z niewyjaśnionych przyczyn przeżył do naszych czasów. Cała historia zostaje opowiedziana w wąskim gronie przyjaciół, w przytulnym pokoju z kominkiem i mimo, że akcja nie wychodzi poza ten pokój to film potrafi wciągnąć i dać do myślenia.

Step Up 3D - chyba najlepsza część z tej serii. Zdecydowanie najlepsza muzyka i najlepsze sekwencje taneczne


"Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność - Wujaszek Ben"

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2zwihTXGC1qgn1epo1_500.gif

Offline

 

#3 2012-04-11 16:08:45

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Filmy warte polecenia

Step Up, masz rację jeden z najlepszych tanecznych filmów, i zgodzę się, że trójka jest najlepsza, ta muzyka, no i uwielbiam Łosia, cieszę się, że dali mu szanse w kolejnej części

No nie byłam pewna czy dawać ten film. Kochanice Króla historyczny film, ciekawa fabuła, no i świetnie obsadzeni główni bohaterowie. Nigdy bym nie myślała, że w rolę dość "nieczułego" króla wcieli się sam Eric Bana znany z ról Hectora z Troi i Brucea Bunnera z Hulka. Poza tym kapitalnie odegrały swoje role Natalie Portman i Scarlet Johanson, moim zdaniem jedne z lepszych aktorek tego młodego pokolenia.
Naprawdę bardzo polecam film, jeśli ktoś lubi aspekty historyczne


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#4 2012-04-14 16:32:07

 Mikkan

Kucharz Okrętowy

25386311
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Shaman King/Chrno Crusade
Ulubione anime: Baccano/Nabari no ou
Wiek: 19

Re: Filmy warte polecenia

Właściwie nie oglądam zbyt dużo filmów. Od czasu do czasu jakiś zobaczę, głównie w telewizji. No, ale z tych, co mi się podobały, to:

Zatrute pióro - Taki całkiem wciągający. Jest o markizie de Sade, który pisał erotyki. Zamknięto go w domu dla obłąkanych, a tamtejsza praczka przemyca jego dzieła na światło dzienne. Z pozoru nic ciekawego, ale naprawdę wgniótł mnie w fotel

Zielona Mila - Uwielbiam ten film <3 Powiedziałabym, że równie dobry, co książka. Oczywiście jest o naszym wielkim, kochanym Johnie Coffeyu, który został skazany na krzesło elektryczne, gdyż dowody wskazywały na to, że zabił dwie dziewczynki.

Gladiator - Dawno nie oglądałam tego filmu ^ ^ Pamiętam, że zrobił na mnie wrażenie i był bardzo poruszający.

Pachnidło - Robienie perfum z rudowłosych kobiet jest doprawdy bardzo ciekawe ; ))

P.S. Kocham Cię - Ot taki ładny film o Holly, która musi sobie jakoś poradzić z depresją po śmierci męża. Niespodziewanie zaczynają przychodzić do niej listy od zmarłego ukochanego. Poruszający, ale książki nie radzę dotykać nawet kijem! Gniot. Obrzydliwa.

Mr. Nobody - Pewien staruszek, ostatnia śmiertelna osoba na ziemi z powodu postępu medycznego wspomina swoje życie. Jakie było, a jakie mogłoby być. Czy jego wybory były dobre? I tym podobne

Narzeczony mimo woli - A ten film mnie zawsze bawi O pewnej szefowej, której grozi deportacja z kraju, dlatego zmusza swego asystenta do ślubu.


http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=astrt.jpg&res=medium
"Teraz marzenie miało się spełnić. Ktoś powiedziałby, że marzenia się spełniają, ale... To, co się spełniło, nie było już marzeniem. Rozmyło się, zatarło, straciło znaczenie, więc po co się spełniło? Żeby mi pokazać, że nie warto marzyć?"

Offline

 

#5 2012-06-23 09:44:08

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Filmy warte polecenia

Nie oglądam dużo filmów ale ostatnio udało mi się zdobyć film " Tenacious D : The Pick Of Destiny" i powiem że jest nawet dobry choć moim zdaniem za krótki.
Opowiada o Dwóch muzykach, JB i KG którzy zakładają zespół i marzą o wygranej w konkursie talentów. Ich muzyka sama w sobie jest świetna lecz w filmie tego nie dostrzegają. Chłopaki decydują się na wykradzenie kostki przeznaczenia dzięki której stana się slawnymi muzykami.
Film jest typową, komedią. Polecam do śmiechu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilmaycry.pun.pl www.akilian.pun.pl www.stealthsword.pun.pl www.wojownicykosmosu.pun.pl www.rl-map-no-pvp.pun.pl