Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-05-12 21:19:32

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

Uważam, że to przydatny wątek. Nie wszyscy mogą wyjść i kupić jakąś konkretną mangę w najbliższej księgarni, więc tutaj będziemy dzielić się linkami, do aktualnie najlepszych ofert poszczególnych sklepów. Ja robię zakupy głównie w matrasie (wtedy odbieram osobiście w punkcie), albo komikslandii. Niestety komikslandia ostatnio sobie w kulki leci, bo średnio co tydzień zmienia koszty wysyłki. Ostatnio nieźle podrożały...
Mogę też polecić sklep http://www.sklep.gildia.pl/. Ponoć bardzo dbają o klientów, mają tanią wysyłkę kurierem i nowości w bardzo dobrej cenie. Najprawdopodobniej to u nich będę robiła następne zakupy


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#2 2012-05-13 08:31:16

yoogurth

Gość

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

Lil nie kupuj w matrasie anie w empiku, drożyzna tam leci jak nwm !! Znajdź w necie Komiksiarnie w twojej okolicy. Możesz tam nawet kupić mangi używane. Mangi są tam tańsze i w lepszym stanie ( nie raz mi się zdarzyło ,że te z empika nie miały jednej kartki ,poważnie  ). Masz tam większy wybór, ... i kolekcje są kompletne a nie np. od 10 do 20 tomu.

 

#3 2012-05-13 10:31:11

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

Problem w tym, że komiksiarnie są tylko dwie: w Katowicach i w Krakowie. A wysyłka kosztuje u nich 11 zł.
Podczas gdy zakupy w internetowym matrasie są może odrobinę droższe (bo tomik kosztuje średnio 1-2 zł więcej), ale odbiór w księgarniach mam za darmo A matrasy mam 2 w miejscu mojego zamieszkania, a 1 niedaleko uczelni w innym mieście. Więc zamawiając dajmy na to jeden, czy dwa tomiki całkiem sporo oszczędzam
Najtaniej wychodzi na komikslandii, ale próg darmowej wysyłki podnieśli kilka dni temu z 50 do 99 zł, a ja rzadko robię aż tak duże zakupy. Poza tym nawet w empiku wychodzi tanio, jeśli wie się jak kupować, i potrafi się skombinować kupon rabatowy A wtedy 30% taniej od ceny okładkowej to już 4-6 zł taniej na tomiku. I zamówienie także można odebrać ZA DARMO w punkcie


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#4 2012-05-13 11:30:10

yoogurth

Gość

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

Są tylko w Katowicach i w Krakowie ? O*o
etto... to szkoda, w Katowicach w Komiksiarni pracuje taka fajna pani ma córkę zainteresowaną m&a i sama też się interesuje jeździ na konwenty i możesz powiedzieć co byś poprosił to wtedy weźmie jak będzie na stoiskach. ^^
tam jest tyle tych mang ... o^o
chciałbym tam pracować w przyszłości ale według mnie najwygodniejsze jest kupować używane mangi oczywiście w dobrym stanie a tam właśnie takie są. Aha ~! i najważniejsze jest to ,że są tam gadżety takie jak : PRZYPINKI !! , zakładki, figurki i inne takie fajne rzeczy :3

 

#5 2012-05-13 11:53:51

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

Ja skorzystam z tych stron na pewno, by się doszukać swoich mang, nawet jakby ceny miały być większe. Bez sensu jest marnować czas i biegać po empiku, jak to logiczne, że starszych mang tam nie ma
A używane mangi to skąd? Od jakiegoś znajomego bierzesz czy właśnie z allegro?


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#6 2012-05-15 09:23:43

yoogurth

Gość

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

No z Komiksiarni. Tam skupują używane mangi od innych można swoje też oddać. Np. Kupiłem 1 tom Bleach'a za 10 zł. :3

 

#7 2012-05-15 11:57:55

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

U mnie jak zawsze znajdą się inne wydatki, więc zbieranie mang mi idzie powoli, naprawdę. Ale muszę przejść się do empiku, bo koleżanka tam kupuje Mówiła, ze znajdę coś dla siebie ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#8 2012-05-15 12:04:30

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

Yoogurth, popatrz no kiedyś jakie tam mają mangi używane. Obojętnie co. Zdawaj nam na bieżąco relacje, co akurat jest w dobrej cenie i w miarę nie zniszczone
Może byś tak został naszym kupcem? ;> Znaczy się gdybyś znalazł coś, co naprawdę mnie interesuje, a byłoby używane w dobrej cenie, to wysłałabym Ci na to pieniądze, a ty byś kupił i odesłał mi pocztą mangę
Rozejrzyj się szczególnie pod kątem Miecza Nieśmiertelnego, GTO, Angel Sanctuary i opcjonalnie Saiyuki, DB albo InuYashy.
Myślę, że coś takiego mogłoby nie tylko mnie interesować...


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#9 2012-05-15 16:03:30

yoogurth

Gość

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

jasne
mogę wam zdawać raporty i ewentualnie kupować w tygodniu jadę tam to sprawdzę.
*Pani ,która tam pracuje (ta ,o której wcześniej wspominałem) to sprowadza mangi po japońsku *__* ja kcem przynajmniej jeden japoński tomik HxH *

Jak coś to tam są jeszcze przypinki:

- duże 6 zł
- małe 3 zł/ 2 zł

 

#10 2012-05-15 16:21:54

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

owszem na naszywki bym się skusiła, ale przypinki wiecznie gubię
A ta pani sprowadza SOBIE czy do sklepu? Szczerze mówiąc, nie widzę potrzeby kupowania sobie tomiku po japońsku, skoro za chiny ludowe nie dałabym tego przeczytać. Co najwyżej o angielsku


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#11 2012-05-15 16:37:39

yoogurth

Gość

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

tzn, na konwentach są po japońsku i po angielsku, przynajmniej ta pani sb z konwentów je załatwia. Naszywki też jakieś są ale wracając do tych tomików to sprowadza sb ale przecież jak będę chciał to powiem tej pani jakie bym ewentualnie chciał i mi weźmie a później odkupie. Ale sądzę ,że na zbyciu też jakieś się znajdą

 

#12 2012-05-15 16:59:18

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

Samo kupowanie angielskich tomików mangi nie jest takie pracochłonne, drogie i trudne jakby się mogło wydawać... ale to temat na osobny wątek
Jak już się rozejrzysz co takiego mają w najniższych cenach to zerknij tez na naszywki


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#13 2012-06-07 09:49:08

yoogurth

Gość

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

Dobra zapomniałem o raportowaniu :'[ GOMENIK. Jadę teraz w sobotę bo ta Pani wróciła z jakiegoś konwentu i może są jakieś rarytasy, jak coś to napiszę ^_____^

 

#14 2012-06-25 17:36:53

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Polskie sklepy internetowe - promocje, zniżki

http://www.sklep.gildia.pl/promocje/61?page=11
W gildii promocja 40% na wszystkie komiksy i mangi egmontu. Trwa do 25 lipca.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.megamenbajka.pun.pl www.elzuzel.pun.pl www.c47.pun.pl www.asgdt.pun.pl www.farmacjacmumk.pun.pl