Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-06-30 17:13:40

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

JPF - nowe tytuły!

Nie tak dawno JPF ogłosił wydanie "Poe no Ichizoku". Jest to manga krótka, czterotomowa, u nas zostanie wydana w dwóch tomach specjalnych jako MEGAMANGA. Skutkuje to wyjątkowo solidnym i super kosztowym wydaniem. Ale i tak warto

No, ale to nie wszystko. Nie tak dawno temu jpf ogłosił, że ogłoszą tytuł kolejnego shounena który ma ukazać się w Polsce ich nakładem i.. Już go ogłosili. 

Wycięte z facebooka:

Nową serią będzie......SOUL EATER !!! Wstępnie planowany na grudzień 2012. Coś dla starszych czytelników też planujemy:) Pozdrowienia z Gdańska!


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#2 2012-06-30 17:51:06

yoogurth

Gość

Re: JPF - nowe tytuły!

!!??  WTF !!??
SOUL EATER ? <3
uhhuhuhuhuhuhu ~~~~
nareszcie coś dobrego będzie ~~ ! Już nie mogę się doczekać..

 

#3 2012-06-30 19:21:25

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: JPF - nowe tytuły!

Jakoś nie jestem pod szczególnym wrażeniem, że akurat to będzie. Miałam małą nadzieję na coś innego ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#4 2012-06-30 20:26:06

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: JPF - nowe tytuły!

Manga soul eatera jest cienka moim zdaniem. Strasznie mi się tam kreska nie podoba.

Offline

 

#5 2012-06-30 23:37:16

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: JPF - nowe tytuły!

Jeśli o kreskę chodzi to ja się w niej zakochałam Ale ja najbardziej lubię takie udziwnione postacie. Im bardziej charakterystyczna i rozpoznawalna kreska tym lepiej.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#6 2012-07-01 02:10:30

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: JPF - nowe tytuły!

Ja tam się niespecjalnie cieszę z tego faktu, liczyłam na coś lepszego. Chociaż pewnie i tak sporo osób kupi im ten tytuł. Mnie, osobiście, nie podszedł. Zakończyłam z nim przygodę dosyć wcześnie. W każdym razie ucieszyła mnie druga wiadomość, mianowicie, że dla starszych czytelników, również mają jakąś małą niespodziankę. Nie będę może wypowiadać się, co chciałabym zobaczyć pod logiem JPF'u - po prostu cierpliwie poczekam i mam nadzieję, że nie będę narzekała.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#7 2012-07-01 10:51:47

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: JPF - nowe tytuły!

W moim przypadku zakupienie SE stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Biorąc po uwagę, że jednocześnie kupuję sześć różnych serii, z których cztery są zakończone i mam sporo do nadrobienia to pchanie się na siłę w kolejnego tasiemca jest samobójstwem. Tym bardziej, że na urodziny obiecałam siostrze prenumeratę Pandora Hearts, a sama bardzo chciałabym kupić "Welcome to the NHK". Ale jest duża szansa że jednak mimo wszystko kupie nowe zapowiedzi JPF. Zarówno "Poe no Ichizoku" chciałabym mieć w swojej biblioteczce, jak i zastanowię się poważnie nas SE. Humor z anime doprowadzał mnie do łez ze śmiechu, a na dodatek jestem mocno ciekawa oryginalnej historii. Tak samo intryguje mnie zapowiedź tytułu dla starszych czytelników. Może to będzie Berserk?Wspaniała szansa żeby w końcu przeczytać tą mangę


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#8 2012-07-01 12:31:09

 Observer

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk, AirGear
Ulubione anime: B/N/K-gatari, EF
Wiek: 22

Re: JPF - nowe tytuły!

Ja tam się cieszę z Soul Eatera - to ciekawa i nietuzinkowa manga. Niestety podobnie jak Lilith nie wiem czy będę w stanie kupować jeszcze jedną serię (zwłaszcza że ostatnio brakuje mi nawet na te które kupowałem do tej pory : / ).
Mimo wszystko, gdyby wydali Berserka to kupowałbym, choćbym miał potem przez resztę roku trawę żreć. ; D


„Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.”  T.P.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dolinasmoka.pun.pl www.biotech09.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl www.swiatgier.pun.pl