Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#31 2012-06-23 04:09:32

MegurineLuka

Majtek

Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Aktualnie oglądane

Napisze krótko... Kopia z 24 kwietnia . (3 klanowe komentarze do wychodzących serii anime radzę tylko tytuł i końcówki zamieszczone w nawiasie przeczytać)
Haiyoru! Nyaruko-san - dla tego że lubie oglądać kabarety i kocham wszelkie gagi tą serię sobie zaznaczyłem jako pierwszą do obejrzenia i jak ktoś chociaż zahaczył o Shangaku no Shana i nie tylko to szczerze powiedziawszy może mu się to spodobać, jednak do każdej satyry moim zdaniem powinno się podchodzić z pewnym dystansem bo nie zawsze się coś oglądało i pewnych chwytów się nie rozumie. Kreska mi się podoba, niektóre żarty również są dość dobre przez co jest się z czego pośmiać opening przewijam nie ma co sobie zawracać głowy, muzyka w anime przeciętna chociaż po dwóch odcinkach nie mogę za wiele o niej powiedzieć, co do endingu nie jest zły... Postaci... Mahiro Yasaka (Seiyu - Eri Kitamura) postać nie różniąca się od innych bohaterów anime, posługuję się widelcem w sytuacjach gdy coś go irytuje:). Nyarlathotep (seiyu - Kana Asumi) bohaterka która po przybyciu na ziemie ma za zadanie bronić Mahiro. Kocha mangi, gry, anime... Dużo mówi i jest postacią dość rozkopana... Szkolne postaci drugo planowe nie są jakoś specjalnie wyróżniające się. Ocena 7,5/10 jak dla mnie i polecam ta serie. (ocena z dnia dzisiejszego to 6/10... zaleciało nuda, parodia jak parodia ale słaba).

Nazo no Kanojo X(Komedia, Okruchy życia, Romans) - Póki co nie chce tego anime komentować do póki nie skończę czytać mangi... Co mogę powiedzieć nietypowo się zaczyna ponieważ anime o przekazywaniu uczyć przez ślinę może być kompletną porażką albo i się okazać czymś nie typowym i ciekawym. Chłopak o imieniu Tsubaki marząc o pierwszej miłości w końcu ma okazję się zakochać w nowej koleżance z klasy o imieniu Urabe, dziewczyna jest osobą bardzo nietypową gdyż przychodząc do szkoły "nie chcę" mieć przyjaciół, śpi na przerwach oraz utrzymuje duży dystans do otoczenia... Tsubaki pewnego dnia zostając po lekcjach widzi Urabe śpiąca na szkolnej ławce, po opuszczeniu klasy przez bohaterkę Tsubaki próbuje jej ślinę pozostawiona na ławce i tak się rozpoczyna ich dalsza przygoda... Kreska, fabuła, postaci nie są u mnie wysoko ocenione jednak dopiero po skończeniu powiem czy warto czy też nie. Ocena 5/10... tylko jak sie nudzi można to obejrzeć. (ocena 3/10 nic nie warte anime!!! Nie radzę oglądać:))

Sankarea(Komedia, Romans) - Seria ta opowiada o chłopaku imieniem Furuya który kocha zombi, pewnego dnia znajduję księgę o tematyce wskrzeszania stworzeń przez co zaczyna swoje próby ożywienia swojego kota który zginął w wypadku samochodowym... W miejscu gdzie odbywa swoje próby poznaję pewną dziewczynę, która jest córką dyrektora szkoły, nie mając przyjaciół oraz ma ciężkie życie u boku swojego ojca szybko zaprzyjaźnia się z głównym bohaterem pomagając mu wskrzesić kota oraz szukając brakującego składnika z książki... pewien zbieg zdarzeń powoduje że udaję im się wskrzesić kota jednak cała reszta robi się coraz ciekawsza gdy chłopak ją odwozi do domu... Jedna z serii co chyba będzie ciekawsza chociaż możliwe że zacznę jeszcze kilka oglądać. Ocena 7,5/10 fajnie się ogląda na razie nie nudzi może być coś ciekawszego. (jedno z ciekawszych anime tego sezonu, jako jedyne polecam oprócz accel word)

Teraz coś od siebie.
Neon Genesis Evangelion - wyjątkowe anime pod względem mechów, z roku 1995... każdy kto oglądał Code Geass i mu się spodobało powinien to anime obejrzeć. Ocena 8/10.
FLCL - zwariowane anime, którego sam nie pojmuję, po wielu seriach trafia się coś czego po prostu nie można normalnie odebrać... Bardzo nietypowe anime, za pewne jedyne w swoim rodzaju... do czego można je porównać może tylko do "Arakawa Under the Bridge" chociaż jedno z drugim ma niewiele wspólnego P. Ocena 8/10.
Następne obejrzane prze zemnie anime to Fight Ippatsu! Juuden-chan!!... Nie warto go opisywać ocena 4/10 nie polecam. (jak ktoś da większa ocena to niech mi powie z jakiego powodu).
Tasogare Otome x Amnesia - sezon trwający, myślę że za dużo nadziei położyłem w tym anime... Duch szkoły który spotyka osobę która może zauważyć jej istnienie, po czym zakładają klub zjawisk paranormalnych i szukają rozwiązania dla czego duch jest uwięziony w szkole... dość ciekawe ale mało się dzieje jak dla mnie 7/10 jednak i tak polecam chociaż trochę nudzi.

Oglądam obecnie kilka serii(kilkanaście) po za opisanymi tutaj podanymi, jednak jak ktoś przeczytał całość a nie tylko w nawiasach to łatwo zauważyć że serii anime nie da się opisać po samym początku .

Najlepsze anime może już dawno obejrzane ale warte uwagi to: Higurashi no Naku Koro ni, Black Lagoon, Wirtualna Lain, Lucky Star,  Steins;Gate.
Zapraszam do obejrzenia ocen na tanuki: http://anime.tanuki.pl/strony/uzytkowni … nger/oceny

Offline

 

#32 2012-07-03 06:43:39

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie oglądane

hm.. nie ma co oglądać, powiem mam
Dzisiaj zacznę Acana Famiglia, ale poczekam aż będzie dostępny online. Zamierzam zrobić kolejny rewatch MagaMana..

 

#33 2012-07-07 08:27:16

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie oglądane

zaczynam długo oczekiwane animce :

Jinrui wa Suitai Shimashita i Binbougami ga! ~~

 

#34 2012-07-08 22:03:49

 Radziu66

Majtek

10552842
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Aktualnie oglądane

Aktualnie zaczynam ogladac;
-Dakara Boku wa, H ga Dekinai
-Arcana Famiglia
-Campione!
-Oda Nobuna no Yabou
-Muv-luv Alternative: Total Eclipse
-Hagure Yuusha no Estetica
-Sword Art Online
- Kuroko no Basuke

4 sierpien

Code Geass: Akito the Exiled Pv

pazdziernik

Code:Breaker - 74.

Ostatnio edytowany przez Radziu66 (2012-07-18 12:30:25)

Offline

 

#35 2012-07-09 07:47:38

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie oglądane

Ja do moich aktualnie oglądanych dołączam Madoke

 

#36 2012-07-09 09:31:43

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Aktualnie oglądane

Ja do aktualnie oglądanych dołącze:
- Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2
- Dakara Boku wa, H ga Dekinai
- Beelzebub

Offline

 

#37 2012-07-16 16:27:56

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie oglądane

~Oglądam Sword Art Online.

 

#38 2012-07-16 23:51:07

 Wishie

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 66
Punktów :   
Ulubione anime: CG, Gurren Lagann, Macross F

Re: Aktualnie oglądane

Aktualnie to Kannazuki no Miku -2 podejście. Za pierwszym nie mogłam bo wystraszył mnie lektor (teraz na szczęście trafiłam na wersję z napisami), a po za tym wystarczająco zraził, a raczej rozśmieszył mnie 1 odcinek.

Offline

 

#39 2012-07-17 08:31:29

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Aktualnie oglądane

Oglądam sword art online. To anime rządzi

Offline

 

#40 2012-07-22 16:23:09

 Wishie

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 66
Punktów :   
Ulubione anime: CG, Gurren Lagann, Macross F

Re: Aktualnie oglądane

Aktualnie:
Sword Art Online - wszystko wskazuje na to, że to będzie niezłe anime, aczkolwiek nie oceniam po dwóch odcinkach
Aquarion Evol - uczucia i mechy? W Kannazuki no Miko owszem, tutaj wygląda to co najmniej śmiesznie. Jednakże będą kontynuowała oglądanie, bo kto wie, może moja opinia się zmieni.

Offline

 

#41 2012-07-23 17:58:57

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Aktualnie oglądane

Właśnie skończyłam oglądać Tiger&Bunny. Po prostu nie da się tego określić słowami. Człowieka brzuch boli ze śmiechu. Polecam  kto jeszcze nie widział.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#42 2012-08-01 23:39:14

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Aktualnie oglądane

Własnie skończyłem serie Code Geass
Zabieram się za Durarare
Jeszcze binbougami ga

Offline

 

#43 2012-08-02 21:11:52

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Aktualnie oglądane

KingNoLife, Durarare polecam całym sercem. Ale oglądaj powoli! Duże nagromadzenie postaci może sprawić, że część ważnych rzeczy się miesza. Ja wszystko pochłonęłam na raz, a potem okazało się, że zbyt wiele mi umknęło... Najprawdopodobniej w przyszły weekend będę oglądała po raz drugi, bo obiecałam kumplowi (on to chyba potraktował jako groźbę...) wspólny seans


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#44 2012-08-23 06:30:23

 yoogurth

Administrator

34012882
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 694
Punktów :   
Ulubiona manga: Hunter x Hunter, Fairy Tail.
Ulubione anime: H×H 2011, Fairy Tail.
WWW

Re: Aktualnie oglądane

To mały refresh mojej listy aktualnie oglądanych:
   

Arcana Famiglia
Binbougami ga!     
Fairy Tail
Hunter x Hunter (2011)     
Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru!
Mahou Shoujo Madoka★Magica         
One Piece        
SKET Dance
Toriko
_____________________________

Porzuciłem SAO. Nie mogłem tego dalej oglądać. To były męczarnie, straciłem tylko czas. :c


http://i49.tinypic.com/2chxr2u.gif

  BlogdAMAL

Offline

 

#45 2012-10-24 20:18:47

 Radziu66

Majtek

10552842
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Aktualnie oglądane

Aktualnie
-Sword art online
-Code Geass: Akito
-Zetsuen no Tempest
-BTOOOM"!
-K
-Code: Breaker
-Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne
-Sakurasou no Pet na Kanojo
-Psycho-pass
-Muv-luv Alternative: Total Eclipse

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dolinasmoka.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.swiatgier.pun.pl www.nkc.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl