Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-07-22 08:02:23

 yoogurth

Administrator

34012882
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 694
Punktów :   
Ulubiona manga: Hunter x Hunter, Fairy Tail.
Ulubione anime: H×H 2011, Fairy Tail.
WWW

Serie długie czy krótkie?

Jakie wolicie serie, długie czy krótkie?

Preferuję serie długie. No chyba ,że anime jest naprawdę cienkie.. nie lubie za to gdy naprawdę dobre anime ma 8 odcinków
Krócej się nie dało? Na przykład taka Madoka. Ma 12 epków a jest materiałem na przynajmniej 30..
Kocham tasiemce. Np. One Piece jest dla mnie idealny do oglądania. Czasami lubię obejrzeć sobie jakieś tam serie 8 odcinkowe jako taki od skok od dłuższych shounenów.


http://i49.tinypic.com/2chxr2u.gif

  BlogdAMAL

Offline

 

#2 2012-07-22 08:24:59

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Serie długie czy krótkie?

Preferuje animce po 20 - 30 odcinków. Wyjątkami są Naruto, Bleach, FT. Ostatnio mnie kusi żeby zacząć coś naprawde dużego i zabrać się za One Piece od początku troche mi to zajmie ale ja tam mam czas

Offline

 

#3 2012-07-22 10:49:46

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Serie długie czy krótkie?

I jak zwykle nie umiem się określić bo z jednej strony jak jakieś anime jest dobre a ma 20 odcinków to człowiekowi wtedy jakoś tak mało (nie wspomnę o seriach do 10 odcinków bo w te wkręcić i zżyć z bohaterami się nie da). Znowu przy tasiemcach to wkurzające jak po raz 2000 widzisz te same kadry i z czasem coraz bardziej rozwleczoną fabułę tyle że wtedy na maxa można się wkręcić aaaaaa więc sam nie wiem


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#4 2012-07-22 12:29:08

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Serie długie czy krótkie?

To zależy od serii, bo jeśli chodzi o One Piece, to mnie się nie nudzi mimo wielu odcinków, a Bleach z czasem stał się monotonny i nudny, więc długa seria ma swoje plusy i minusy. Tak samo krótka, raz umie wciągnąć, że chce się więcej i jest świetnie zakończona, a zdarzają się i takie, co przez 20 odcinków nie umieją dobrej akcji ani nic przeprowadzić


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#5 2012-07-22 13:36:38

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Serie długie czy krótkie?

Nie mam własnych preferencji. Z jednej strony lubię długie serie, ale z drugiej... One Piece na przykład już nie oglądam z odcinka na odcinek. Anime jest sztucznie przedłużane, a tego nie lubię! Wolałabym się wypowiadać o mangach, bo tu nie mam problemu Najbardziej lubię serie długie, skomplikowane i niezakończone


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#6 2013-04-24 09:02:37

Ame

Majtek

Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Serie długie czy krótkie?

ja oglądam te które mi się podobają zarówno Naruto jak i Vampire Knight jest świetne choć w długich seriach irytują mnie filery





http://lexo.pl/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opowiadania-blogowe.pun.pl www.swiatgier.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.biotech09.pun.pl