Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-07-22 17:11:22

 yoogurth

Administrator

34012882
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 694
Punktów :   
Ulubiona manga: Hunter x Hunter, Fairy Tail.
Ulubione anime: H×H 2011, Fairy Tail.
WWW

Sword Art Online (SAO)

http://cdn.comtrya.com/wp-content/uploads/2012/06/sword-art-online-splash.jpg


'SAO' czyli 'Sword Art Online'.



Jest to nowe anime, tego sezonu. Akcja rozgrywa... a zresztą. Kto oglądał ten wie, a w końcu od czego jest tanuki. [?] No w każdym razie.. kto oglądał? Co sądzicie o tym anime?



Ja długo zastanawiałem się nad czym czy w ogóle obejrzeć pierwszy odcinek bo nie zwykle nie pochodzą mi tytułu o tematyce gier, przyszłości itd. Wrażenia po pierwszym odcinku były.. takie sobie. Jakieś takie nie zbyt wciągające ani nawet nie zbyt nudne. Czy oglądać dalej, czy nie - oto jest pytanie. Jakoś przebrnąłem przez dwa następne odcinki, nie powiem ,żeby były jakoś specjalnie ciekawe.

 

Kreska jest jak dla mnie całkiem, całkiem... chodź! Są punkty, które strasznie mnie denerwują, jak na przykład oczy za blisko siebie. Postacie są dupiate.. nie ciekawe, że tak powiem. Może poza tą dziewczyną ,która się tam pojawiła. (oczywiście nie pamiętam imienia, tskk...) Autor(zy) chyba pokładają duże nadzieje w tym anime bo gdy szukałem grafiki na temat tego anime to napotkałem się na ich oficjalną stronkę, wygląda całkiem nieźle.



Podsumowując - Mam nadzieję ,że akcja jakoś fajnie się rozwinie bo jest dobry na to materiał. Moja ocena to 6/10.


http://i49.tinypic.com/2chxr2u.gif

  BlogdAMAL

Offline

 

#2 2012-07-22 18:30:29

 Wishie

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 66
Punktów :   
Ulubione anime: CG, Gurren Lagann, Macross F

Re: Sword Art Online (SAO)

A ja tam nie ocenię bo 2 epy to za mało by cokolwiek ocenić. Wydaje mi się jedynie, że to może być dobry tytuł (a bynajmniej najlepszy w tym sezonie). Bynajmniej będę oglądać dalej.

Offline

 

#3 2012-07-22 18:36:24

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Sword Art Online (SAO)

Tak jak Wishie, uważam że za wczesnie żeby SAO oceniać. Ale mimo tego anime jest epickie i ocena 6/10 jest moim zdaniem za słaba.

Offline

 

#4 2012-07-22 20:49:34

 yoogurth

Administrator

34012882
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 694
Punktów :   
Ulubiona manga: Hunter x Hunter, Fairy Tail.
Ulubione anime: H×H 2011, Fairy Tail.
WWW

Re: Sword Art Online (SAO)

Epickie? Hm. No wiesz, w porównaniu z niektórymi tytułami (ocena 'wrażeń' po dwóch odcinkach) wypada bardzo słabo... przynajmniej dla mnie. Jak sam mówisz na ocenę jest za wcześnie, ja na razie oceniłem to jak po tych 3 epkach dla mnie wypadło, ocena zawsze może podskoczyć.  A odcinki są 3.


http://i49.tinypic.com/2chxr2u.gif

  BlogdAMAL

Offline

 

#5 2012-07-22 22:53:08

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Sword Art Online (SAO)

No wiem, wiem. Ale myśle że to anime zasługuje na więcej. Teraz to jeszcze jest nic. Zobaczymy potem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emargo-time.pun.pl www.lgkm380.pun.pl www.synowiewiatru.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl