Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#16 2012-05-27 12:05:57

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Seriale

Śmiało mogę powiedzieć, że oglądałam od początku Gotowe na wszystko, może i serial jest kobiecy, no ale jestem kobietą Ale do rzeczy, właśnie był ostatni odcinek całego serialu...bardzo nie lubię tego, gdy serial mnie strasznie wciąga, a tu nagle mimo ośmiu sezonów, wydaje Ci się, że zleciał za szybko. Oczywiście końcówką też jestem rozczarowana, mimo, że płakałam.
No i jeszcze jest Dr. House, który też dobił do końca. Bardzo mi będzie brakować poczucia humoru i sarkazmu głównego bohatera. Bo nikt nie był dla mnie tak ciekawy, a zarazem irytujący jak on ^^
No ale skoro i tak się skończyły, to właśnie zaczynam je oglądać od nowa ^^ i oczywiście zaliczają się do jednych z lepszych seriali, a nawet do ulubionych, by być w temacie


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#17 2012-08-17 09:27:34

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Seriale

Nie oglądam telewizji zbyt duzo....ale jak już włacze to zawsze trafie na coś ciekawego

Do moich ulubionych seriali należą:
- On, ona i dzieciaki
- Dwóch i pół
- Teoria wielkiego podrywu
- Jak poznałem waszą matke
- Gra o tron <---- to chyba najbardziej lubie <3
- Wiedźmin - nienajgorszy ale to potwory.....masakra
- Przepis na życie

Czasem jeszcze jak mój brat nickelodeon ogląda to leci Drake i Josh. Też świetna komedia

Offline

 

#18 2012-08-17 16:23:02

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Seriale

Powiem tak... Oszalałam po prostu na punkcie serialu MTV pt "Teen Wolf". Jest to produkcja tak płytka, głupia i bezsensowna, że o głowę bije wszystkie świecące wampiry poznane do tej pory. Serial opowiada o nastoletnim wilkołaku z mentalnością najniewinniejszego bohatera shounenów ever. Natsu z Ft normalnie wymięka.
Ale najlepszy kumpel głównego bohatera jest tak epicką postacią, że warto przebrnąć przez pierwsza serię. Gwarantuję. A druga seria jest jest... zupełnie inna. Z mdłej historyjki z romansem przeistoczyła się w niezły horror Co prawda zakończenie sezonu było co najmniej durne ale i tak warto rzucić okiem na ten serial.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#19 2012-09-18 17:25:06

 Sawako

Majtek

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Seriale

hmmm....Smallville ( nie ma to jak wpadki supermena )
Supernatural ( czyli jak i jednym spakować wszystko Impala ^^)
Kości ( profesjonalne grzebanie w trupach )
Walking Death ( taki Zombiland tylko mniej zabawny )
Knight Rider ( KID )
CSI NY ( bo rudy z maiami mnie denerwuje )
dr House ( bo nie ma to jak leczyć się u chorego...psychicznie )

Ostatnio edytowany przez Sawako (2012-09-18 17:26:05)


"Niezliczone, małe decyzje, doprowadziły mnie na drogę, na której teraz jestem.
Kiedy miałam racje i kiedy byłam w błedzie zawsze była, sobą."-Takahashi

Offline

 

#20 2012-09-18 19:14:43

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Seriale

Sawako mam tak samo z CSI, nie wiem ale NY jakos bardziej do mnie trafia. Może dlatego, że właśnie bohaterowie są ciekawsi. ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jinchuurikiteam.pun.pl www.husariapw.pun.pl www.simsony.pun.pl www.diablo-2.pun.pl www.demonywojny.pun.pl