Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-06-07 09:40:47

yoogurth

Gość

Sankarea - czyli historia o Nekrofilu. >D

http://i48.tinypic.com/5n66x3.png



Ogląda ktoś ?
Oceniam to anime jak najbardziej na 9/10. Kreska - jak dla mnie cuudo ~! Oczy tak trochę tradycyjnie, nie za duże nie za małe, buźki ładnie wykonane, biust całkiem, całkiem ^__^
Sama fabuła jest dość wciągająca. Szkoda bo zapowiadają tylko na 12 odcinków - a spokojnie ta seria mogłaby być 25-30 odcinkowa.

 

#2 2012-06-07 11:53:47

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Sankarea - czyli historia o Nekrofilu. >D

Oglądałam, jakoś na początku. Doszłam do... trzeciego epizodu? A może jednak drugiego? W każdym razie pozwoliło mi to stwierdzić, że z serią się nie polubimy. Kto wie, może jednak porzuciłam ją zbyt wcześnie i jeszcze po sesji dam jej szansę. W każdym razie chyba nie przepadam za podobnymi historyjkami, a i bohaterowie jakoś mnie irytowali. Poza tym główny bohater był... na swój sposób, lekko powiedziawszy, dziwny. O matko, miłość do trupów?! WTF?!



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#3 2012-06-07 12:11:56

yoogurth

Gość

Re: Sankarea - czyli historia o Nekrofilu. >D

Teraz się akcja rozwija. Jest suuper Może przetrzymasz ? W 8 epku jest akcja i to jaka.

 

#4 2012-09-12 18:09:40

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Sankarea - czyli historia o Nekrofilu. >D

Dziś zacząłem oglądać Od bardzo dawna polecał mi to mój dobry znajomy otaku i musze powiedziec że miał racje. Sankarea to bardzo dobre anime. Choć obejrzałem narazie jeden odcinek <tak wiem...nie ma sie czym chwalić> to wydaje mi się że będzie naprawde ciekawe. Szczególnie polubiłem tego głównego bohatera
jego miłość do trupów....podziwiam gościa lubie zombie i to bardzo ale ludzie....on przesadza, i to jest fajne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiacity.pun.pl www.forumzswnf.pun.pl www.podgorna.pun.pl www.shahrukhikajol.pun.pl www.komputerownik.pun.pl