Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-05 18:11:49

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Kimona

Tak się zastanawiam... I mam pytanko do żeńskiej części forumowiczek. Czy macie, chcecie mieć, myślałyście kiedykolwiek że chciałybyście mieć prawdziwe, japońskie kimono? Podobają wam się?
Ja na przykład chętnie bym sobie jakieś kupiła... Albo chociaż zwykłą yukatę. Chociażby po to, żeby móc się w nią ubrać i tak chwilę pochodzić


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#2 2012-04-06 14:23:49

 Mikkan

Kucharz Okrętowy

25386311
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Shaman King/Chrno Crusade
Ulubione anime: Baccano/Nabari no ou
Wiek: 19

Re: Kimona

Uważam, że kimona są przepiękne, choć to jeszcze zależy od wzorów. Nie znam się na tym jakoś szczególnie, ale po przeczytaniu "Wyznania Gejszy" wyobrażałam sobie chyba wyidealizowane obrazy kimon Nigdy nie miałam z tym takiego namacalnego kontaktu, a moja wiedza ogranicza się jedynie do obrazków z Internetu i stwierdzenia, że kimona są strasznie ciężkie, więc nie są za łatwe do noszenia. Mogłabym je oglądać godzinami, ale nie czuję pociągu do założenia jakiegoś na siebie ^ ^
Z drugiej strony, jeśli chodzi o yukaty, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony są bardziej przystępne, zgaduję, że tańsze i lżejsze, ale trochę tracą urok przy tradycyjnych kimonach.

P.S. Myślę, że mężczyźni w kimonach również wyglądają cudownie *__* Strasznie mi się podobają!


http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=astrt.jpg&res=medium
"Teraz marzenie miało się spełnić. Ktoś powiedziałby, że marzenia się spełniają, ale... To, co się spełniło, nie było już marzeniem. Rozmyło się, zatarło, straciło znaczenie, więc po co się spełniło? Żeby mi pokazać, że nie warto marzyć?"

Offline

 

#3 2012-04-06 22:20:43

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Kimona

No oczywiście, że bym chciała i zapewne sobie w bliskiej przyszłości takie sprawie. Kimono pasuje do wszystkiego, chodzi mi o sytuacje, ubierać go można wszędzie, przynajmniej ja bym ubrała. Są przepiękne.

Co do mężczyzn, to racja też im pasują, ale nie każdego w tym widzę ^^

Nawet takie bym mogła mieć, a to pierwsze lepsze jakie znalazłam
http://i.pinger.pl/pgr312/80530f5d000920e24b435f0d/kimono_r_large.jpg


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biotech09.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.nkc.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl