Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-06 10:35:44

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Devil May Cry

http://img401.imageshack.us/img401/3735/dmctasvolume1.th.jpg

Cały scenariusz kręci się wokół przygód Dantego którego fach to niszczenie wszystkiego co od pana szatana z głębin czeluści pochodzi Mamy tu demony wszelakiej maści i gabarytów, dużo szybkiej akcji no i to na co wszyscy czekają czyli walki. Anime zaserwowane jest w ponurej i mrocznej oprawię, więc zaliczę to na duży plus dla tego tytułu. Nie umiem być obiektywny, co do kreski, bo akurat jestem fanem takiego stylu, więc tu same ochy i achy by były, więc to pominę.

Niby mam tu wszystko, czego szukam w tym gatunku anime a jednak zawiodłem się totalnie na tym tytule. Walki są tak rozczarowujące, że żal dupę ściska. Przeciwnicy Dantego to praktycznie „jednostrzałowy”, przy których się nie spoci nawet odrobinę. Mam dwie tezy, co do tego pierwsza to stwierdzenie, że autorzy nie mieli pomysłów na dobre walki i stąd mamy jeden strzał jeden trup i nie ważne czy to final boss czy jakiś tam pionek. Natomiast druga to wrażenie, że z DMC pojechano po bandzie, bo każdy fan gier zna tytuł, więc łyknie każdego gniota, jaki zostanie ubrany w tytuł gry.


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#2 2012-04-06 11:39:46

Mitsurian

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 38
Punktów :   

Re: Devil May Cry

Tjaa... obejrzałem kilka pierwszym odcinków i nie chwyciło mnie jakoś tak jakbym chciał. Zrzynka z pierwowzoru, który miał i swój klimat, naprawdę konkretne walki i oprawę muzyczną... a to jest takie hmm... mle?

Offline

 

#3 2012-04-06 14:00:30

 Mikkan

Kucharz Okrętowy

25386311
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Shaman King/Chrno Crusade
Ulubione anime: Baccano/Nabari no ou
Wiek: 19

Re: Devil May Cry

Kolega polecił mi kiedyś to anime, ale prawdą jest, że zobaczyłam może cztery odcinki i postanowiłam nie wracać do tego tytułu. Nie zaciekawił, nie wciągnął, nie usatysfakcjonował ;3 Może po części przez to, że nie jestem wielką fanką tego gatunku ^ ^


http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=astrt.jpg&res=medium
"Teraz marzenie miało się spełnić. Ktoś powiedziałby, że marzenia się spełniają, ale... To, co się spełniło, nie było już marzeniem. Rozmyło się, zatarło, straciło znaczenie, więc po co się spełniło? Żeby mi pokazać, że nie warto marzyć?"

Offline

 

#4 2012-04-06 22:12:57

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Devil May Cry

No ja miałam tak samo jak osóbka wyżej, obejrzałam kilka pierwszych odcinków i też mnie nie wciągnął, niby dobre opinie miał jak czytałam, ale chyba zbyt szybko im uwierzyłam. Okazało się, że to nie anime dla mnie


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#5 2012-04-07 13:20:03

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Devil May Cry

Też tak mam że im bardziej się napalę na oglądanie lub czytanie czegoś tym bardziej się na tym zawodzę


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#6 2012-04-07 19:05:45

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Devil May Cry

Ech....mam tak samo...jestem wiernym fanem serii gier Devil May Cry ale anime to jest po prostu niewypał. Mogloby byc dużo lepsze ale po prostu im się nie chciało. Każdemu wolę polecić którąkolwiek część gry niż anime

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerspeedwaya.pun.pl www.victoriaslupsk.pun.pl www.linkomania.pun.pl www.abbeymount.pun.pl www.beybladefans.pun.pl