Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-09 12:05:38

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Hidan No Aria <Aria the Scarlet Ammo>

Anime to opowiada przygody Quadry Arii oraz Tooyamy Kinjiego, uczniów liceum dla Butei - specjalnych agentów którzy mają prawa podobne do policji <a nawet większe>. Prawdziwe imię Ari to Quadra Holmes, Aria, ponieważ jej pra - pra dziadek miał na imię Sherlock Holmes. Jest ona Butei Rangi S. Jedynym jej celem jest znalezienie partnera oraz wydobycie matki z więzienia.
Główna postać, Tooyama Kinji, jest Butei rangi E, trochę słabszy od Arii. Posiada jednak specjalną umiejętność. Nazywa sie ona "Tryb Histerii" i jest aktywowana podczas silnego podniecenia <przy momencie takim jak pocałunek lub dotknięcie biustu>. Polega ona na przyśpieszeniu krążenia krwi. Powoduje to, silniejsze dokrwienie mózgu przez co reakcje Kinjiego są o wiele bardziej precyzyjne < tak samo jak zdolnosć logiki>.
Aria i Kinji poznają się kiedy, zabójca Butei stara się zabić Kinjiego jadącego na rowerze. Aria ratuje go z opresji po czym robi z Kinjiego swojego "niewolnika". Po kilku trudnych zadaniach Kinji decyduje się zostać stałym partnerem Arii. A reszta to już w anime.
Moja ocena dla tego anime to 7/10. Jest fajna atmosfera, troszke zboczonych scen, dziewczynka która ma 16 lat i chodzi z bronią po ulicy...ale czegoś mi brakowało. Nie wiem dokladnie co to może być, ale myślę że dobrze by było gdyby dorobili jeszcze z 5 odcinków. Ale i tak nie jest takie złe jak myślalem.
Polecam szczególnie dziewczynom od 10 do 16 roku życia. Wtedy jest to najfajniej obejrzeć ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elzuzel.pun.pl www.c47.pun.pl www.uaniall.pun.pl www.asgdt.pun.pl www.farmacjacmumk.pun.pl