Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-04 21:05:10

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Rock

Zacznijmy od tego, widać, ze sporo osób lubi AC/DC, mają racje mówiąc, ze kiedyś może i był zespołem metalowym, ale "definicja" metalu zmieniłam się na przestrzeni lat. Teraz większość osób przypisuje AC/DC
do rocka. Moja opinia jest taka, że nie mam nic przeciwko, bo wolę rock od metalu, a jednak, bardzo spodobało mi się brzmienie tego zespołu.
Takimi klasykami rocka są The Beatels i Queen. Oba zespoły bardzo sobie cenię za ich muzykę i utwory które stworzyli. Mówiąc już o zespole, w którym wokalistą był Freddie Mercury. Trzeba przyznać, że stworzyli piosenki, które można do dziś słuchać, ja mam duży sentyment do Bohemian Rhapsody, Somebody to Love i Show must go on.
Ale jeśli chodzi o zespoły, które teraz słucham, i które najbardziej wpadły mi w ucho to:
Lifehouse http://www.youtube.com/watch?v=ac3HkriqdGQ&ob=av2n - Bardzo spodobał mi się głos wokalisty, uspokoja mnie ^^
Snow Patrol http://www.youtube.com/watch?v=AOBs8dU4Pb8&ob=av2n - zespół poznałam dzięki serialowi Smallville i od razu polubiłam ich piosenki.
the all american rejects http://www.youtube.com/watch?v=yfdAGkjHGac - polubiłam tą piosenkę też dzięki Smallville ^^ Ma wszystko czego mi teraz potrzeba ^^
Nickelback -Tu chyba nie trzeba wiele mówić, bo to znany zespół, od dawna bardzo lubiany przeze mnie
John Bon Jovi - stary wyjadacz, którego nie trzeba przedstawiać, uwielbiam jego głos i jego piosenki.

Pewnie znalazło by się tego więcej, ale poczekam na Wasze ulubione zespoły i na to jak wy oceniacie rocka I za co go sobie cenicie


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#2 2012-04-05 11:24:14

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Rock

Hehe masz racje co do AC/DC. uważam że na metal to sie nie nadaje zbytnio teraz ale pod rocka na pewno grają świetną muzykę, szczególnie przypadł mi do gustu utwór Highway To Hell ! razem z kumplami na religi to śpiewaliśmy i dostaliśmy po pale i zostaliśmy wyzwani od satanistów a z takich klasycznych rockowych zespołów to lubię jeszcze Gun's and Rose's, Deep Purple, Led Zeppelin, Kiss oraz Twisted Sister

Offline

 

#3 2012-04-06 22:29:13

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Rock

Highway to Hell polubiłam po tym jak leciała w serialu Supernatural
No właśnie Deep Purple, dosyć dobre brzmienie ale znam parę piosenek, bo na jakieś ciekawsze to trafić nie mogę


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#4 2012-04-07 12:09:15

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Rock

Mi Highway to hell puścił kolega. od razu wpadło w ucho druga ich taką fajną piosenką było Back in Black a potem TnT

Offline

 

#5 2012-04-10 18:02:51

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Rock

Back in Black to mój dzwonek w telefonie, nie wiem po prostu zaraził mnie wstęp i musiałam ustawić To nic, że potem jest tradycyjne wycie ale i tak piosenka jest genialna


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#6 2012-04-10 19:16:47

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Rock

Jakie wycie głos Briana Johnsona jest niepowtażalny. Kiedy kumpel próbował go naśladować, to pani jego głos z dziewczęcym pomyliła

Offline

 

#7 2012-04-10 20:03:06

 Zoro

Bossman

Skąd: Toruń w Nowym świecie
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 180
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Death Note, One Piece
Wiek: 23

Re: Rock

Ja również miałem back in black na dzwonku, poza tym ubóstwiam You shook me all night long i Thunderstruck.
Moim zdaniem AC/DC jest jednym z tych "niesmiertelnych" zespołów, który będzie się słuchało tak samo dobrze za sto, tysiąc lat.


"Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność - Wujaszek Ben"

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2zwihTXGC1qgn1epo1_500.gif

Offline

 

#8 2012-06-14 23:16:11

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Rock

Ja dodam do rocka Amy Macdonald, którą słucham od niedawna. Przyznam, że pierwszą jej piosenke usłyszałam w drugiej edycji polskiego X Factora. No i jakoś zapadł mi w uchu jej głos, weszłam na youtube, poszukałam, poszperałam i okazało się, że ma naprawdę świetne piosenki. Jedną z najlepszych jest Slow It down http://www.youtube.com/watch?v=oGwXzrW5mFc


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiatgier.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.biotech09.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl