Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-06 09:13:28

 Chaeffer

Majtek

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-04-04
Posty: 27
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk
Ulubione anime: Zbyt trudny wybór
Wiek: 23

Battle Royale

Świetny film na podstawie powieści Kōshuna Takamiego. Stworzono również mangę o tym samym tytule.

Krótki fragment z recenzji na Filmweb:


Japonia, niedaleka przyszłość. Kraj pogrążony jest w kryzysie gospodarczym, co potęguje anarchistyczne nastroje w społeczeństwie i powoduje gwałtowny wzrost przestępczości wśród młodzieży. W szkołach króluje chaos i przemoc, nauczyciele nie są w stanie wprowadzić dyscypliny. Aby zapanować nad sytuacją, rząd wprowadza w życie ustawę o nazwie "Battle Royale". Na jej mocy, raz do roku zostaje wylosowana 9 klasa, której uczniowie trafiają na opuszczoną wyspę. I tu zaczyna się cała zabawa.

Zszokowani uczniowie dowiadują się, że wezmą udział w konkursie, w którym ich zadaniem będzie... mordowanie własnych kolegów i koleżanek. Po trzech dniach żywa musi pozostać tylko jedna osoba, w przeciwnym razie obroże zamontowane na ich szyjach wybuchną, zabijając wszystkich pozostałych. Przerażeni abiturienci odbierają ekwipunek i rozpoczynają krwawą walkę o przeżycie.


Nie znam osoby której ta pozycja się nie spodobała. Wciągająca, brutalnie przedstawiona przyszłość w której człowiek jest jedynie towarem. Co w stanie jest zrobić niewinna dziewczynka z bronią w ręku mając wybór ona albo koleżanka z ławki? Zapraszam do oglądania

EDIT:

Trailer: http://youtu.be/N0p1t-dC7Ko

Ostatnio edytowany przez Chaeffer (2012-04-06 09:23:59)

Offline

 

#2 2012-04-08 19:25:28

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Battle Royale

Wczoraj mi nawet kumpel o tym mówił tyle że jednak najpierw pozbieram sobie mangę bo będę miał większą frajdę z czytania niż obejrzenia filmu zresztą jakoś nigdy nie mam zapału do czytania czegoś co wcześniej zobaczę w wersji zekranizowanej.


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#3 2012-04-09 22:00:09

 Chaeffer

Majtek

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-04-04
Posty: 27
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk
Ulubione anime: Zbyt trudny wybór
Wiek: 23

Re: Battle Royale

Gwarantuję że z filmu jak i z mangi wyciągniesz miodność mierzoną wiadrami Manga pełna brutalności a to rzecz które Miśki lubią najbardziej

Offline

 

#4 2012-04-12 17:35:28

Kira ;]

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Battle Royale

O brutalność bardzo dobrze, trza wrzucić do listy pobieranych ;d dzięki za propozycję ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.diablo-2.pun.pl www.wsnhid.pun.pl www.jinchuurikiteam.pun.pl www.simsony.pun.pl www.husariapw.pun.pl