Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-25 12:43:09

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

yaoi doujinshi- ulubione paringi :)

W sumie to jest temat rzeka, więc postanowiłam dodać osobny wątek. Niektórzy nie znoszą szukania yaoi tam gdzie go nie ma, a dla mnie to jest właśnie najulubieńsza rozrywka Dobieranie w pary ulubionych bohaterów, czytanie komiksów opartych na takowych paringach to naprawdę fajna sprawa.

To co teraz napisze na temat mojego ulubionego paringu sprawi, że sporo osób stwierdzi, że mam coś nie tak z głową... W sumie to trochę racja, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że sama nie mogłam uwierzyć ze coś takiego może się udać dopóki nie przeczytałam kilku doujinshi. Wiecie... moja ulubioną mangą jest One Piece i wcale się z tym nie kryję. Ale wyobrażacie sobie bohaterów OP w homoseksualnych parach? Najpierw sama myśl mnie odrzucała, potem jak już się z tą myślą oswoiłam to jedyną parą jaką mi na myśl w ogóle przyszła byli Zoro i Sanji. Znaczy się powiem tak, najmniej mnie ten paring bolał. Że niby kto się czubi ten się lubi

Ale nie... Moja siostrzyczka (lat 14) zmuszała mnie do przeczytania czegoś co całkowicie kłóciło mi się z logicznym myśleniem. Wyobrażacie sobie Luffy'ego i Zoro? Za chiny ludowe! Owszem, samo narysowanie komiksu to pestka, ale żeby jeszcze był dobry? Dla mnie najważniejsze jest, aby takie fanowskie twory oddawały prawdziwe charaktery postaci. A ja nie jestem w stanie wyobrazić sobie Luffy'ego w jakiejkolwiek sytuacji związanej z seksem. No, ale się przemogłam... I wiecie co? wiecie co? JAK MOŻNA BYĆ TAK SŁODKIM?! Autorce udało się dokonać niemożliwego. Nie tylko kreska jest bliźniaczo podobna do tej oryginalnej, ale i charaktery postaci oraz ich zachowania nie są wypaczone. Całość umiejscowiona jest w wydarzeniach z mangi, co jeszcze bardziej pomaga podłapać klimat.

Domyślacie się, prawda? Moim ulubionym paringiem stali się Zoro i Luffy Ale Zoro x Sanji są zaraz za nimi! Ex aequo z paringami z Gintamy o których tez mogę czytać w nieskończoność. Najbardziej poszukuję Gintoki x Hijikata, ale czasem zdarzy mi się rzucić okiem też na te Hijikata x Sougo, Sougo x Gintoki oraz... Katasura x Takasugi (http://desmond.imageshack.us/Himg255/sc … es=landing) ^^ W ogóle paring Katsury i Takasugiego uwielbiam, tylko nie znalazłam jeszcze tak dobrego doujinshi żeby się na amen zakochać


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#2 2012-04-25 13:59:51

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: yaoi doujinshi- ulubione paringi :)

Boże! Zoro nie nadaje się na związki homoseksualne, never! W ogóle z góry widać, że nie jest gejem (po prostu wiem, ale to już inny historyjka), więc nie wiem po co się takie rzeczy wymyśla. Złapałam się za głowę czytając raz Zoro x Sanji, ohyda jednym słowem, ani jeden, ani drugi nie pasuje, tym bardziej, że Sanji uwielbia kobiety.
Teraz się już tym nie interesuję ale kiedyś nawet lubiłam parę z anime Digimon Taichi x Yamato, nawet doujinshi były znośne, ale serio, jakoś mnie to nie podnieca, by łączyć kogoś w takie pary już.
Tak samo jak byłam młodsza uwielbiałam D.Gray Mana i szalałam za Lavi x Allen, ale teraz nie wyobrażam sobie oglądając po raz kolejny anime, by łączyć ich w taki związek.

D.Lilith napisał:

Ale wyobrażacie sobie bohaterów OP w homoseksualnych parach? Najpierw sama myśl mnie odrzucała, potem jak już się z tą myślą oswoiłam to jedyną parą jaką mi na myśl w ogóle przyszła byli Zoro i Sanji. Znaczy się powiem tak, najmniej mnie ten paring bolał. Że niby kto się czubi ten się lubi

Tak, tylko u nich z góry jest jasna braterska więź, dlatego nie pojmuję tego i fanek OP, że robią z nich kogoś kim nie są. Brrr Aż mnie ciary na samą myśl przechodzą. Poza tym wspomniałam wyżej, że to nie jest możliwe, Zoro, nie ten typ, a Sanji kocha kobiety i nie to nie jest jakaś tam przykrywka, bo i takie argumenty się znajdą. ^^

Poza tym to tak jakby z Ace'a i Luffy'ego zrobili, niby przyrodni bracia, potem okazuje się, że to silniejsza więź. Nie do wiary do czego to ludzie się nie pasuwają

No ale, każdy ma swoje zdanie, jak ktoś lubi tego typu pary, to nic tego nie zmieni, no ale moje zdanie jest takie, że fani yaoi już nie mają co robić I szkoda mi bohaterów w tej chwili

Ostatnio edytowany przez Kahlan (2012-04-25 14:04:15)


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#3 2012-04-25 15:33:21

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: yaoi doujinshi- ulubione paringi :)

Pisałam już o tym: to nie chodzi o to, że uważam że Ci dwa bohaterowie się potajemnie ten teges ^^ Po prostu komuś udało się tak fanie narysować komiks, że... że normalnie mi się spodobało Powinnaś sama to przeczytać, może zrozumiałabys co mam na myśli. Nie chodzi o to, że chciałabym, żeby Oda palnął się w głowę i zrobił z nich parę. Po prostu czytanie o tym paringu sprawia mi nieokiełznaną radość.

Dla odmiany: kto ogląda/czyta Hunter x Hunter? W anime to się tak nie rzuca w oczy, ale w mandze nawet ślepy doszuka się homoseksualno-pedofilskich podtekstów. Raz z ciekawości przeczytałam jednego dojina z serii Hisoka x Gon. Obrzydlistwo... Pomijając kwestię gwałtu na dwunastolatku, bo to jeszcze bym zniosła. Ale bohaterowie zachowywali się absolutnie NIE TAK jak zachowują się w oryginale. Uważam, że jeśli już ktoś  bierze się za robienie yaoi używając istniejących wcześniej bohaterów, to powinien chociaż radzić sobie z naśladowaniem ich osobowości.

Inszy doujin z tej serii z udziałem Killui i Gona (delikatny, chłopcy się całowali) był dla odmiany tak genialny, że długo nie mogłam wyjść z podziwu. A przecież Gon i Killua nie mają się ku sobie, w przeciwieństwie do Hiskoki, który jest na Gona napalony jak diabli. Może w innym sensie... Ale kiedy w trakcie walki z Gonem mówi, że się podniecił a krocze mu promieniuje, to wątek zakazanej miłości sam się na myśl nasuwa


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#4 2012-04-25 17:56:08

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: yaoi doujinshi- ulubione paringi :)

Nie no ja nie o tym mówię, ogólnie czy w fanfickach czy czymś innym nie widzę ich jako pary I dziękuję, ale nie chcę tego widzieć, raz widziałam Zoro w wersji seme i mi było...hmn przykro, bo go uwielbiam jako hetero

D.Lilith napisał:

Dla odmiany: kto ogląda/czyta Hunter x Hunter? W anime to się tak nie rzuca w oczy, ale w mandze nawet ślepy doszuka się homoseksualno-pedofilskich podtekstów. Raz z ciekawości przeczytałam jednego dojina z serii Hisoka x Gon. Obrzydlistwo... Pomijając kwestię gwałtu na dwunastolatku, bo to jeszcze bym zniosła. Ale bohaterowie zachowywali się absolutnie NIE TAK jak zachowują się w oryginale. Uważam, że jeśli już ktoś  bierze się za robienie yaoi używając istniejących wcześniej bohaterów, to powinien chociaż radzić sobie z naśladowaniem ich osobowości.

Wiesz, mnie takie rzeczy też irytują, i chyba też to czytałam o ile się nie mylę. Dlatego przestałam takie rzeczy czytać, bo już na nic dobrego trafić nie mogę, no i nie ma żadnej ciekawej i normalnej pary

Ale jeśli chodzi o doujinshi, to denerwuje mnie jak ktoś kipsko maluje, nie chodzi o twarz i ciało, ale wyolbrzymia narządy płuciowe, takie nie równe wszystko wtedy jest


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nkc.pun.pl www.biotech09.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl www.swiatgier.pun.pl www.opowiadania-blogowe.pun.pl