Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-03 17:28:16

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

KissxSis

Nie przepadam za napakowanymi erotyzmem ecchi, ale to anime pochłonęłam bardzo szybko.

Za największy plus uważam fakt, że ten tytuł nie aspiruje do poważnych i z przesłaniem. Ba, można powiedzieć, że fabułę ma do bólu epizodyczną, tak jakby nie było jej wcale ^^
A początek prezentuje się następująco: gdzieś w Tokio, w czasach nam współczesnych, żyje sobie pewna rodzina. Tata, mama, dwie siostry w wieku szesnastu lat oraz ich o rok młodszy brat. I wszystko byłoby jak najbardziej normalne, gdyby nie to, że wspomniane siostry, bliźniaczki Ako i Riko, pałają wielką, namiętną i bynajmniej nie czysto siostrzaną miłością do swojego brata Keity.

Na pierwszy rzut oka obrzydliwe i niemoralne, co? Ale nie! Okazuje się bowiem, że dziewczyny wcale nie są jego prawdziwym siostrami. Są jedynie dziećmi z poprzedniego związku jego macochy, więc nie ma żadnych przeciwwskazań aby związał się z którąś z nich. I tego właśnie oczekuję od niego rodzice! Obstawiają już nawet w sąsiedztwie zakłady na temat tego, która z dziewcząt zostanie oblubienicą Keity.
Keita jednak z całych sił stara się być przykładnym braciszkiem. W końcu od wczesnego dzieciństwa wychowywali się razem, więc za niemoralne uważa zachowanie sióstr.

Próby ocalenia swojej niewinności przez głównego bohatera, są czymś innym od tego czego doświadczamy w większości ecchi. Plusem postaci jest fakt, że nie należy on do tych co to by chcieli bzykać wszystko co się rusza i ma duży biust. Wręcz przeciwnie: jego priorytetem są egzaminy do liceum i siostrzyczki muszą bardzo się starać, aby zwrócił na nie uwagę.

Anime mogę serdecznie polecić tym którzy go jeszcze nie oglądali. A tych którzy widzieli zapraszam do dyskusji


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#2 2012-04-26 18:22:33

 Wishie

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 66
Punktów :   
Ulubione anime: CG, Gurren Lagann, Macross F

Re: KissxSis

Jednakże ecchi to ecchi. Za ecchi zawsze się brałam jak nie było nic ciekawego oglądać, albo chciałam sobie poprawić humor. Cóż można powiedzieć na temat tego tytułu? Właśnie trudno powiedzieć że było ponadprzeciętne. Koleżanka, która ciągle robiła w gacie, siostry wąchające jego gacie (już mnie nawet po tym nie dziwi, że kiedyś stał automat w Japonii z brudną bielizną). Na poprawę humor jest dobre, aczkolwiek nie polecam dla tych co chcą w serii coś więcej.

Offline

 

#3 2012-04-26 18:46:30

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: KissxSis

Haha uwielbiam to echi niedawno polecił mi je kumpel, a gdy zacząłem oglądać to pękałem ze śmiechu w niektórych sytuacjach szczególnie fajne są odcinki ova. tylko się zastanawiam nad jednym....czy autor tego anime był niewyrzyty sexualnie czy tak dobrze powodziło mu się z malżonką że postanowił to na papier przelać? X"D

Odniosę się jeszcze przy okazji do mangi. Tak jak anime jest ciekawa i zabawna. Wątki są te same ale jest jednak kilka nowych. Zaraz po skonczeniu anime zabrałem się za mange. Szkoda tylko że na Manga-Lib jest tylko do 56 ch.
jesli ktoś wie gdzie można jeszcze poczytać to prosiłbym o link

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asgdt.pun.pl www.megamenbajka.pun.pl www.farmacjacmumk.pun.pl www.elzuzel.pun.pl www.uaniall.pun.pl