Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-24 09:51:30

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Style ubierania, moda

Tak a propos konkretnego stylu ubierania... Jeszcze w LO byłam zatwardziałą fanką metalu i gothicu, lejąca sobie na wszelkie konwenanse, dlatego tez wzbudzałam ogólną wesołość swoim wyglądem. Nazywano mnie zdegenerowana gotką z uwagi na to, że do mrocznego jak diabli ubioru potrafiłam dodać jakiś totalnie nie pasujący dodatek, jak na przykład opaska z kolorowym kwiatkiem. I miałam różowy plecak zamiast mrocznej-jak-c*uj-kostki-z-naszywkami.
W sumie teraz przyszło uspokojenie i w ogóle nie ubieram się tak aby wskazywać na to czego słucham, czy czym się interesuję. Chociaż często stosuje zapożyczenia ze steampunka, czy gothicu, bo po prostu lubię gorsety (niekoniecznie czarne) i długie kiecki

Przeniesione z wątku "Pokaż swoją twarz"
D.Lilith


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#2 2012-04-24 13:44:52

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Style ubierania, moda

Nikt nie mówi, że miałaś coś złego na myśli
z tym że w moim zawodzie zbytnie stylizowanie się na jakąś określoną subkulturę jest zwyczajnie nie na miejscu. A wyrosłam już z okresu gdy się człowiek buntuje i afiszuje swoim stylem, więc...
A nie. Nie do końca. Powinniście mnie widzieć na jakieś imprezie Tam jeszcze potrafię poszaleć z ubiorem i makijażem (chyba że mi się nie chce).


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#3 2012-04-24 16:19:56

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Style ubierania, moda

Juz wiem czemu Mikkan broni tych wszystkich ze "stylem"
Czarne oczy, to były czasy, chyba liceum jeszcze, ale znudziło się. Poza tym na moje każdy jest oryginalny i ma swój image, bez względu czy się kolorowo ubiera czy maluje mocno  (no teraz mi przyszło na kolorowe ubieranie się ) Nie wiem po prostu lubię eksperymentować z ciuchami i dodatkami.
Poza tym nie chcę nic mówić, ale mocny makijaż postarza człowieka Sama przestałam malować się mocno jak mi koleżanka-kosmetyczka uwagę zwróciła, no ale kto co lubi.

Poza tym powiem, że uwielbiam czerwoną szminkę, cudowny kolor na ustach.

I z góry mówię, że nie oceniam ludzi po wyglądzie, no okej fajnie jak są zadbani, ale nie każdy jest idealny.


Zapomniałam dodać, że ja też nie mam nic przeciwko, cenię sobie oryginalność, ale styl rockowy przyznam, że mnie już nie powala, bo większość wygląda tak samo, nie obrażając Cię Mikkan, widziałam już podobne dziewczyny i nawet Twoja twarz jest podobna do mojej znajomej ^^

Ostatnio edytowany przez Kahlan (2012-04-24 16:22:44)


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#4 2012-04-24 16:59:22

 Mikkan

Kucharz Okrętowy

25386311
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Shaman King/Chrno Crusade
Ulubione anime: Baccano/Nabari no ou
Wiek: 19

Re: Style ubierania, moda

Nie no ^ ^ Faktem jest, że nie wyglądam szczególnie rockowo. Może to zdjęcie sprawia takie wrażenie, ale jak je robiłam miałam na sobie czarno-białą sukienkę z kokardką i falbankami, więc tylko góra tak wygląda ^^' Tak mi się wydaje... Co nie zmienia faktu, że rockowy styl całkiem mi się podoba i odnoszę wrażenie, że jednak czasem kreuję się na taką, choć nie mogę powiedzieć, że przez cały czas staram się sprawiać podobne wrażenie, bo nawet gdybym chciała to nie umiem To oznaczałoby wyrzeczenie się części garderoby, którą całkiem lubię.

Poza tym wiem, że mam dość pospolity typ urody. Ludzie z reguły mnie mylą bądź nie poznają, jak tylko inaczej się uczeszę, bądź pomaluję. Czasami lubię się wyróżniać z wyglądu, ale nie desperacko ^ ^ Ubieram, maluję się i wyglądam tak, żeby mi się podobało. Ludzie mogą sobie myśleć co chcą ;3 Jeszcze kiedyś strasznie bałam się opinii publicznej, ale wyleczyłam się z tego na szczęście. Nawet nie wiecie, jaka to ulga


http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=astrt.jpg&res=medium
"Teraz marzenie miało się spełnić. Ktoś powiedziałby, że marzenia się spełniają, ale... To, co się spełniło, nie było już marzeniem. Rozmyło się, zatarło, straciło znaczenie, więc po co się spełniło? Żeby mi pokazać, że nie warto marzyć?"

Offline

 

#5 2012-04-24 17:47:05

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Style ubierania, moda

No to najważniejsze, nie zmieniaj stylu po wpływem opinii innych, ja też miałam gdzieś, czy ktoś coś gadał. Mam znajomą, co gada, że przestałam lubić rock, bo uwielbiam ubierać bluzki w kwiatki itp, powoli wracam do ery hipisów, ale przyznam, że taka moda mi się podobała.
A co do rockowego stylu, to dla mnie jest zbyt prosty to zrobienia i przy tym zero wysiłku Może dlatego dla mnie to nic oryginalnego ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#6 2012-04-24 18:29:19

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Style ubierania, moda

Spróbujcie ze steampunkiem... Zdecydowanie należy do oryginalnych, skomplikowanych i nieczęsto widzianych :]  A do tego ładnie wygląda


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#7 2012-04-24 18:34:00

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Style ubierania, moda

Przyznam się, że dość ciekawy, ale dla mnie zbyt ostry, jam dziecię kwiatu! Wolę coś delikatnego, co podkreśla wrażliwość moją ^^ Ale powiem, że steampunk jest mało spotykany, chyba nie wiedziałam u mnie w okolicy kogoś tak ubranego


Administratorko, bo zboczyłyśmy z tematu, nie lepiej jakiś założyć o modzie i przenieść to? ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#8 2012-04-24 18:49:36

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Style ubierania, moda

Chyba tak zrobię

A proszę bardzo Możemy kontynuować.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#9 2012-04-24 19:25:47

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Style ubierania, moda

No i dobrze, bo tu więcej zapiszemy nie zaśmiecając tematu

Jeszcze bym dodała, że nie rozumiem tej fazy na j-rock i ich styl ubierania, bo od kiedy to twój wygląd ma mówić czego słuchasz? Bo co..jak ubiorę coś różowego to już plastik i wielka fanka Hanny Montany? A jak na czarno to metal? Irytuje mnie takie podejście ludzi
Starają się dopasować do czegoś i uważają się za oryginalnych, no ale co z tego jak milion innych ludzi wygląda jak oni.


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#10 2012-04-24 19:31:16

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Style ubierania, moda

Dlatego właśnie będąc mrocznym dzieckiem chodziłam do LO z różowym plecakiem


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#11 2012-04-24 19:44:56

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Style ubierania, moda

Oryginalnie, znając życie leciały jakieś niepotrzebne komentarze ^^

A właśnie wcześniej wspomniałaś, że lubisz gorsety...Boże ubóstwiam je, nawet na studniówkę miałam sukienkę z gorsetem, jak znajdę to wstawię zdjęcie. Ale przyznam ciężko mi się oddychało
Powiem Ci Lil, że masz podobny gust jak moja siostra


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#12 2012-04-25 09:20:33

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Style ubierania, moda

A tak w ogóle... Interesują was może przebierane sesje zdjęciowe? Takie bardzie profesjonalne? Głównie w klimatach steampunka i wiktoriańskim


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#13 2012-04-25 11:51:36

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Style ubierania, moda

No pewnie, ze tak, ogólnie uwielbiam oryginalne sesje, ale chyba najbardziej takie gotyckie ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#14 2012-04-28 18:53:01

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Style ubierania, moda

Dorzucę też swoje trzy grosze bo za czasów technikum byłem zagorzałym "metalem" tzn. płaszcz skórzany, glany prawie do kolan, zawsze na czarno i długie włosy. Dumny byłem z tego niesamowicie i gdzie tam dałem sobie wmówić że płaszcz jest ciężki i niewygodny. Że w glanach to w lato się stopa poci a w zimę to od tej blachy w czubie to można sobie palce odmrozić o czasie wiązania nie wspomnę. Że słońce w czarny kolor to grzeje nie miłosiernie a długie włosy to przymus codziennego mycia, suszenia i czesania. Sam stek bzdur tylko po czasie przyznam że tak właśnie BYŁO


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#15 2012-05-07 17:09:21

yoogurth

Gość

Re: Style ubierania, moda

Najbardziej w Polsce w sferze ubierania się denerwuje mnie to ,że chłopak nie wyglądający jak żul jest wyzywany od gejów, ciot, itp. itd. Mówią to jeszcze osoby ,które chyba lustra w domu nie mają -,-

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lgkm380.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.mc.pun.pl www.synowiewiatru.pun.pl www.emargo-time.pun.pl