Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-08-28 21:10:47

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Durarara~

Dziwię się dlaczego nikt jeszcze nie napisał o tym anime.  Niedawno zacząłem oglądać i musze powiedzieć, że jest....baaaardzo dobre. Od razu znalazło sie w moim to 10

Yoogurth napisał:

Lil, nie sądzę ,żeby, któryś z użytkowników był ograniczony psychicznie i żeby nie mógł sobie sprawdzić tego na tanuki lub inne takiej stronce. Jeżeli będę chciał założyć serwis internetowy ,który będzie oferował takie rzeczy to dam znać. A tutaj chcę się porozmawiać o danym anime z ludźmi ,którzy je widzieli. Nie widzę w tym sensu.

Myślę tak samo jak Pan Yoogurth :3 i dlatego nie będe opisywał fabuły. Kto chce niech obejrzy.~

Tak więc:

Kiedy tylko zacząłem oglądać Drrr od razu wiedziałem kto bedzie moją ulubiona postacią....ale po obejrzeniu kilku odcinków mam mały dylemat....musze wybierać między: Shizuo, Izayą, Mikado, Celty oraz Shinrą....cięzki wybór....ale jak narazie wygrywa Shizuo. Gostek jest niesamowity Ale Izaya....chciałbym takiego człowieka za przyjaciela~

Jeszcze bym chciał podziekowac pani administrator, za to że kazała mi oglądać Drrr wolno. Bardzo mi się to przydało. Nagromadzenie postaci jest dość duże i jak Drrr połknie sie na raz to może byc problem żeby sie połapać. Ale kiedy obejrzy się 1,2 odc. dziennie to jest akurat. Zrozumie się wszystko.

Offline

 

#2 2012-08-29 09:47:00

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Durarara~

I trzeba jeszcze po każdym odcinku pomyśleć


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#3 2012-08-29 12:24:04

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Durarara~

Drrr miałam okazję oglądać na "świeżaka", czyli jakieś dwa lata temu. Wynika z tego tylko tyle, że tytuł jawi mi się mgliście, chociaż nie jest tak, iż zapomniałam całkowicie fabuły. Moją ulubioną postacią z tej serii była niejaka Celty, a wszystko przez jej powiązania z celtycką mitologią. Poza tym miała motor, nawet jeśli straciła "dla niego" głowę. Chociaż anime nie miało raczej szans, aby pojawić się w mojej top 5, to i tak przyjemnie się je oglądało. Nie ukrywam, że nie przepadam za Izayą do tej pory, dla mnie to postać kompletnie bezbarwna i nudna (a warto dodać, że zwykle postacie o podobnym charakterze mają u mnie dużego +), niezrozumiałe, jednak dla mnie tak po prostu jest. Każdy odcinek jest pełen akcji, a do tego finał zaskakuje ewidentnie sprawiając, że widz ma ochotę na drugą serię bo "hej! Przecież nie wszystko wyjaśnili!". Krótko pisząc - polecam, nikt nie zmarnuje czasu, a tylko wzbogaci swoją listę o tytuł naprawdę godny obejrzenia.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilforum.pun.pl www.technikgeodezji.pun.pl www.kppolej.pun.pl www.sm2013.pun.pl www.ligipilkarskie.pun.pl