Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#46 2012-05-31 13:18:06

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Aktualnie czytane

Kiedyś pewnie wrócę i do OPka ale póki co wyczaiłem Kenshina po angielsku i to będę czytał mimo że mam te 12 tomów od Egmontu w wersji pl to leje na nich bo do końca życia bym się nie doczekał na ich wydanie


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#47 2012-06-01 19:59:55

 Mikkan

Kucharz Okrętowy

25386311
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Shaman King/Chrno Crusade
Ulubione anime: Baccano/Nabari no ou
Wiek: 19

Re: Aktualnie czytane

Ja sobie czytam mange Ga-Rei, ale nie polecam ^^"


http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=astrt.jpg&res=medium
"Teraz marzenie miało się spełnić. Ktoś powiedziałby, że marzenia się spełniają, ale... To, co się spełniło, nie było już marzeniem. Rozmyło się, zatarło, straciło znaczenie, więc po co się spełniło? Żeby mi pokazać, że nie warto marzyć?"

Offline

 

#48 2012-06-01 23:20:10

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Aktualnie czytane

Mikkan napisał:

ale nie polecam ^^"

A to dlaczego? Nie podoba Ci się? Z tego co pamiętam, była dosyć osobliwa, ale postać Yomi w jakiś sposób nie była taka zła. Poza tym podobała mi się ta wszechobecna niemoc (i żelazko). Poza tym finał był dosyć słaby, ale cóż tam - lepsza niż anime, moim skromnym zdaniem.

Zabrałam się za Alitę: Last Order, jednak w jakiś sposób wydaje mi się, że tytuł ten stracił swoją duszę (a przynajmniej część) w tej odsłonie.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#49 2012-06-01 23:50:42

 Mikkan

Kucharz Okrętowy

25386311
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Shaman King/Chrno Crusade
Ulubione anime: Baccano/Nabari no ou
Wiek: 19

Re: Aktualnie czytane

R. napisał:

Mikkan napisał:

ale nie polecam ^^"

A to dlaczego? Nie podoba Ci się? Z tego co pamiętam, była dosyć osobliwa, ale postać Yomi w jakiś sposób nie była taka zła. Poza tym podobała mi się ta wszechobecna niemoc (i żelazko). Poza tym finał był dosyć słaby, ale cóż tam - lepsza niż anime, moim skromnym zdaniem.

Właśnie akurat mi bardziej podeszło anime ; )) Prawdę mówiąc manga nie szczególnie mi się podobała i zapewne rzuciłabym ją dość szybko, ale ciekawa byłam, jak to wszystko się zakończy (a finał rzeczywiście okazał się słaby już nie wspominając o sielankowym epilogu). Poza tym bohaterowie jak i same rozwiązania niektórych sytuacji były jak dla mnie sporo naciągane. Nieco ciekawiej zrobiło się w mandze, jak był wątek z Shizuru i jej siostrą, która okazała się tą złą. Jeśli chodzi o Yomi i Noriyuki to nawet ich lubiłam, ale główni bohaterowie trochę działali na nerwy ^^


A teraz wezmę się chyba za Loveless, bo on dawna planowałam i całkiem ciekawi mnie ten tytuł.


http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=astrt.jpg&res=medium
"Teraz marzenie miało się spełnić. Ktoś powiedziałby, że marzenia się spełniają, ale... To, co się spełniło, nie było już marzeniem. Rozmyło się, zatarło, straciło znaczenie, więc po co się spełniło? Żeby mi pokazać, że nie warto marzyć?"

Offline

 

#50 2012-06-03 20:05:25

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Aktualnie czytane

Typhus napisał:

póki co wyczaiłem Kenshina po angielsku i to będę czytał mimo że mam te 12 tomów od Egmontu w wersji pl to leje na nich bo do końca życia bym się nie doczekał na ich wydanie

Własnie dostałam w swoje łapki pierwsze dwa tomy Kenshina i pochłonęłam je za jednym zamachem Nieporównywalnie lepsze od anime... Zero przeciągania, zamiast pół-odcinkowych przemów mamy piękne narratorskie ramki nie przedłużające akcji. Czyta się wspaniale. Trzeba się rozejrzeć za kolejnymi używanymi tomami...


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#51 2012-06-04 15:02:46

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Aktualnie czytane

Do czytanych mang mogę zaliczyć teraz Beelzebuba   epicka manga i świetne anime

Offline

 

#52 2012-06-06 13:07:08

 Typhus

Bossman

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 241
Punktów :   
Ulubiona manga: Miecz Nieśmiertelnego
Ulubione anime: Ninja Scroll
Wiek: 26

Re: Aktualnie czytane

D.Lilith napisał:

Własnie dostałam w swoje łapki pierwsze dwa tomy Kenshina i pochłonęłam je za jednym zamachem Nieporównywalnie lepsze od anime... Zero przeciągania, zamiast pół-odcinkowych przemów mamy piękne narratorskie ramki nie przedłużające akcji. Czyta się wspaniale. Trzeba się rozejrzeć za kolejnymi używanymi tomami...

U mnie wystąpiła zmiana panów z czytaniem i po pierwszym tomie Kenshina stwierdziłem że zostawię go sobie na później co nie zmienia faktu że dla mnie jest wybitnym tytułem Mimo to dalej jadę po Egmoncie jak po szmacie i jestem w trakcie czytania szóstego tomu Inuyashy. Wcześniej oglądałem anime i urzekło mnie takim dziwnym baśniowym klimatem a manga ma jeszcze taką prostą oldschoolową kreskę Miałem nie brać się za tasiemce ale szczerze jak zacząłem to nie sprawdziłem że Inu to 50 parę tomów W sumie to wole przeczytać całość po angielsku niż czekać na wydawnictwo które od 2004 roku wydało 23 tomy :/ Jednak jak by jakimś cudem udało im się to wydać w całości w naszym rodzimym języku to nie ukrywam że kupiłbym wszystkie 56 tomów


...Słucham muzyki a nie gatunków...
...Wybieraj, wybieraj co wolisz... prawą czy lewą rękę mam Ci upierdo...?
Kto się nie dziara ten dla mnie fujara!

Offline

 

#53 2012-06-12 14:15:19

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie czytane

zacząłem ''Witch Hunter'' - powiem wam .. takie sobie. Mam nadzieję ,że to tylko taki słaby początek ~
No i zacząłem czytać one shotka Hiro Mashimy ''Monster Soul''. Tu mogę polecić każdemu fanu Fairy Tail ten tytuł. Bardzo podobne do Fairy Tail i fajnie się czyta. Dobry taki one shotek na czytanie w szkole. :'] Zresztą nie czytałem jeszcze mangi Mashimy ,która by mi się nie podobała ..

+ sklejam :

zacząłem DB i żałuję ,że się za to wcześniej nie zabrałem...

+ sklejam :

Zacząłem Buster Kell! oraz 666 Satan.

 

#54 2012-06-12 15:12:44

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Aktualnie czytane

Do mojej listy "czytane" mogę dorzucić w tym momencie najnowszy twór CAPCOMU (ilustracje Naoki Serizawa) "Resident Evil: Marhawa Desire". Za serią jakoś bardziej nie szaleję, chociaż zdarzyło mi się grać na konsoli w kilka części (Jill fuck yea!). Myślałam, że to będzie jakiś większy gniot, a tymczasem da się to przełknąć(przynajmniej na razie). Szkoda tylko, że siostrzeniec (czy tam kto) profesorka jest niesamowicie denerwujący. No i... Chris i jego bary!



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#55 2012-06-15 07:36:40

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie czytane

Hm. Przeczytam sobie jeszcze raz cage of eden. Co mi tam : 3
~ plum.

 

#56 2012-06-15 10:38:34

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Aktualnie czytane

Nie wiem czemu, ale zabrałam się ponownie na NGE, stwierdziłam, że jest to klasyk i nie mam już czego czytać, a jakoś za anime się nie zabiorę, bo za mało czasu, a jednak czyta się szybciej ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#57 2012-06-18 15:41:44

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie czytane

Zaczynam psyren. Przy następnym poście dodam mini relacje jak mi się spdoba. >3

 

#58 2012-06-26 07:37:33

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie czytane

psyren - no me gusta. :I
Poczatek byl fajny ale pozniejsze rozdzialy.. do bani.

Za to doszly do mnie niusy o kontynuacji shaman kinga pt. Shaman King : Flowers. No i trudno mi sie za to nie zabrac. ale sie ciesze ~~

 

#59 2012-06-26 10:42:58

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Aktualnie czytane

Zaczęłam ponownie czytać Peach Girl ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#60 2012-07-03 11:45:35

yoogurth

Gość

Re: Aktualnie czytane

Dokańczam Sankareę bo jej ie tłumaczyli a teraz sam zacząłem.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.desert-operations.pun.pl www.milicja.pun.pl www.grynafacebooku.pun.pl www.zajefizjo.pun.pl www.minecraft-sdc.pun.pl